Міжнародна інтернет-конференція ІІІ-го науково-практичного форуму «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини та охорони навколишнього середовища. Український прорив у світову цивілізацію і науку»

13 лютого 2018 року

 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ
І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ОЗДРОВЛЕННЯ І ВІДРОДЖЕННЯ НАРОДІВ УКРАЇНИ
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД А. ПОТОПАЛЬСЬКОГО «НЕБОДАРНИЙ ЦІЛИТЕЛЬ»
GLOBAL INTERNATIONAL SCIENTIFIC ANALYTICAL PROJECT
Гуманітарно-педагогічний факультет


     Запрошують взяти участь у Міжнародній інтернет-конференції ІІІ-го науково-практичного форуму «Основи духовного і молекулярно-генетичного оздоровлення людини та охорони навколишнього середовища. Український прорив у світову цивілізацію і науку».

     Мета конференції: висвітлення актуальних проблем у гуманітарній сфері, інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, кібернетиці, комп’ютерних і біоенергетичних технологіях, молекулярній біології, генетики, клінічної, космічної і ветеринарної медицини, екології, техніки та подальшого формування нових наукових напрямів.

Дата проведення конференції: 25 березня – 3 квітня 2018 р.

Місце проведення: гуманітарно-педагогічний факультет, навч. корпус № 3, ауд. 011, вул. Героїв Оборони, 15, м. Київ, Україна, 03041. Роб. тел.: 044-527-83-55.

До участі в конференції запрошуємо вчених, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти.


     Тези доповідей публікуватимуться у матеріалах конференції (електронна публікація на сайті GLOBAL INTERNATIONAL SCIENTIFIC ANALYTICAL PROJECT.
    Наукові статті (від 8 до 12 сторінок) публікуватимуться у Науковому віснику Національного університету біоресурсів і природокористування України або збірникові наукових праць GLOBAL INTERNATIONAL SCIENTIFIC ANALYTICAL PROJECT.

     Мови конференції: українська, англійська, російська.

Передбачено роботу таких секцій:

  1. Хрещення Русі – важливий етап духовного відродження народів Русі –України і цивілізованного християнського вибору Європи.
  2. Вклад українських учених у розвиток біології, медицини, техніки і формування нових наукових напрямків.
  3. Значення досягнень учених України в кібернетиці, комп’ютерних і біоенергетичних технологіях, молекулярній біології, генетиці, біосенсориці, клінічній, космічній і ветеринарній медицині, екології.
  4. Природні біологічно-активні речовини і продукти їх модифікації.
  5. Перспективні клітинні й молекулярно-генетичні біотехнології в рослинництві та створення нових форм і сортів рослин.
  6. Комахи – ідеальний об’єкт для молекулярно-генетичних досліджень.
  7. Перспективи духовного оздоровлення людини в сучасному суспільстві й універсальність комплексного підходу оздоровчої системи доктора А.І. Потопальского до питань духовного молекулярно-генетичного підходу оздоровлення людини.

     Подання інформаційних матеріалів: до 23 березня 2018 року.

Інформаційний лист

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook