Студмістечко

 

          Директор студмістечка

          Стецюк Сергій Васильович

 

 

          Адреса дирекції: вул. Горіхуватський шлях, 7б

          Телефон: (044) 527-80-43

          Електронна пошта: [email protected] 

 

 

  

 

 

 

 

       Заступник директора студмістечка

       Лазаріді Максим Миколайович

       Телефон: (044) 527-80-43, 527-81-43

 

 

  

   ПРОЦЕДУРА ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ ДО ГУРТОЖИТКІВ СТУДЕНТСЬКОГО МІСТЕЧКА НУБіП УКРАЇНИ (https://nubip.edu.ua/node/10287) 

     Студентське містечко НУБіП України – комплекс гуртожитків з житловими приміщеннями, місцями загального користування, побутового обслуговування, спортивними кімнатами та площадками що входять в цей комплекс. До структури студентського містечка входить 11 гуртожитків (фото тут).
 
 

     Гуртожитки студентського містечка НУБіП України призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У гуртожитках створені всі умови для плідного навчання та розвитку: студенти готуються до занять у читальних залах в яких є вільний доступ до безкоштовного Wi-Fi, займаються фізичною підготовкою у спортивних кімнатах. Проживання разом зі своїми одногрупниками також дає змогу поглиблювати процес пошуку знань. У кожній кімнаті гуртожитків та у всіх побутових приміщеннях розміщені інструкції з безпечного користування електро- та газовими плитами, затверджені керівництвом університету. На прибудинковій території є спортивні майданчики для воркауту, футбольне поле із штучним покриттям, площадка для пляжного волейболу тощо.

     Студентське містечко активно співпрацює з ННІ/факультетами університету, ННЦ виховної роботи і соціального розвитку контролюючи таким чином поведінку студентів. Права й обов’язки мешканців і внутрішній розпорядок у студентських гуртожитках університету визначено «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НУБіП України» і договором найму на користування жилим приміщенням в гуртожитку. Поселення студентів проводиться згідно наказу ректора університету за погодженням з профспілковою організацією студентів та органами студентського самоврядування відповідно до «Положення про порядок поселення (переселення, виселення) студентів та аспірантів (докторантів) університету в гуртожитки студентського містечка НУБіП України».

     Основними завданнями адміністрації студентського містечка є турбота про створення належних умов проживання студентів та співробітників, організація роботи завідувачів гуртожитків, регулярне оновлення матеріально-технічної бази, визначення основних напрямків економічного і соціального розвитку, вирішення питання вдосконалення структури кампусу, підтримка в належному санітарно-технічному стані житлового фонду.

     Основними напрямами роботи студентського містечка є:

 • розробка положень, методичних вказівок з питань соціального розвитку студентського містечка;
 • забезпечення виконання мешканцями Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НУБіП України;
 • утримання приміщень гуртожитків в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм та правил;
 • укомплектування гуртожитків меблями, обладнанням, білизною та іншим інвентарем відповідно до встановлених норм;
 • здійснення заходів з покращення житлово-побутових умов у гуртожитках;
 • здійснення контролю за якістю ремонтів приміщень гуртожитків студентського містечка та об’єктів спортивної інфраструктури;
 • розробка та реалізація заходів щодо енергозбереження та зменшення комунальних платежів в студентському містечку;
 • надання студентам, які проживають у гуртожитках, необхідних побутових послуг, виділення в гуртожитках приміщень для проведення виховної роботи, самостійного навчання, культурних та спортивних заходів;
 • укомплектування штату гуртожитків, в установленому порядку, обслуговуючим персоналом;
 • здійснення заходів протипожежної безпеки;
 • сприяння органам студентського самоврядування гуртожитків у вирішенні побутових питань і відпочинку студентів, які проживають у гуртожитках.
Гуртожиток має важливий вплив на виховання студентів, створює основу для формування особистості майбутнього кваліфікованого фахівця, господаря своєї землі, всебічно розвиненої та гармонійної особистості.
 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook