Бібліотека

Адреса: Автономна Республіка Крим, Сімферопольський район, с.Маленьке, вул. Студентська, Кримський агропромисловий коледж, корп. 2

Тел.: (0652) 325 618

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач бібліотекою:
Димченко Тетяна Анатоліївна

 

Одним зі структурних підрозділів ВП НУБіП України “Кримський агропромисловий коледж” є бібліотека. На базі коледжу вона працює з 1964 року. Загальна площа бібліотеки 240 м2. Бібліотека має два підрозділи: навчальний абонемент і читальний зал. Абонемент працює у денну зміну, читальний зал працює у дві зміни до 2200. Фонд нараховує біля 55000 примірників літератури (з них: 45000 – книги, 10000 – періодичні видання). Бібліотека коледжу має комп’ютерне забезпечення, встановлено бібліотечну програму “Ірбіс”. Налагоджений аналітичний розпис статей за пріоритетними напрямками, довідково-інформаційне обслуговування читачів здійснюється на базі електронних каталогів.

Завданням бібліотеки коледжу є задоволення інформаційних потреб, пов’язаних з навчальною та дослідницькою діяльністю студентів та викладачів. У бібліотеці студенти доповнюють інформацію, отриману на заняттях, розширюють свій кругозір новими знаннями.
Задля підвищення рівня отримання освіти бібліотека коледжу дає можливість користувачам використовувати ресурси мережі Інтернет для пошуку інформації з навчальною метою, вести пошук інформації в електронному каталозі періодичних видань.
Згідно з вимогами Болонської декларації важлива роль у підвищенні якості підготовки фахівців надається самостійній роботі. Для залучення студентів до самостійної роботи використовуються усні, наочні та друковані форми пропаганди бібліографічних матеріалів. В читальному залі коледжу знаходяться методичні рекомендації викладачів-предметників для самостійної роботи студентів.

Студентам для виконання курсових і дипломних робіт надаються консультації з питань оформлення списків використаної літератури. Зі студентами-першокурсниками проводяться заняття з основ інформаційної культури. Доповнюють ці заняття екскурсії, які знайомлять зі структурою бібліотеки, правилами користування та розміщенням структурних підрозділів.
Тематичні виставки, розміщені у читальному залі, інформаційно насичені, постійно оновлюються, доповнюються документами, ілюстративними матеріалами.

         

Вже кілька років в бібліотеці діє акція «Подари бібліотеці книгу». Студенти, викладачі та читачі бібліотеки подарували наукову та художню літературу, яка поповнила загальний фонд бібліотеки.
Бібліотека коледжу – це навчальний і інформаційний центр для викладачів і студентів.
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook