Збори трудового колективу Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової схвалили звіт директора за 2017 рік

24 січня 2018 року

     23 січня 2018 року у ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової» відбулися збори трудового колективу щодо підсумків роботи за 2017 рік у межах виконання програми розвитку «Голосіївська ініціатива – 2020» та визначення основних завдань на 2018 рік.

     Про діяльність колективу коледжу звітувала директор Ольга Гордієнко. Вона зосередила увагу на організаційній структурі навчального закладу, кадровому потенціалі, навчально-методичній, виховній, спортивній роботі, інноваційній діяльності та матеріально-технічному забезпеченні. Серед пріоритетних завдань на 2018 рік визначено підвищення якості надання освітніх послуг, налагодження співпраці з роботодавцями в напрямку впровадження дуальної освіти, розвиток та розширення співпраці з французькими партнерами (сільськогосподарський ліцей, м. Оберне).

     В обговоренні взяли участь: завідувачі відділень Філатова В.Л. та Коник А.А., голова профспілкового комітету Турчин І.М., завідувач Міжкафедральної навчальної лабораторії на базі ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» Ярош Ю.М., викладач облікових дисциплін Жиглій Т.С.

     У цілому роботу колективу та директора коледжу Ольги Гордієнко за 2017 рік схвалено.

     Учасники зборів обрали делегатів на університетську конференцію трудового колективу.

 Олег Єресько

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook