В Києві відкрився україно-данський бізнес-форум, присвячений питанням співпраці між українським і данським бізнесом в харчовій промисловості.

10 червня 2011, 23:46
м. Київ Торгово-промислова палата України

       Данці і українці зацікавилися енергозбереженням і сільськогосподарським устаткуванням. Саме ці дві сфери вважають найцікавішими для співпраці офіційний Київ і Копенгаген. «Ви можете бути твердо упевнені, що уряд України дуже зацікавлений в співпраці з данським бізнесом, ми відкриті для Вашої участі в нашому ринку», - заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.
       Кронпринц Данії Фредерік, який знаходиться в Києві, переконаний, що саме його візит в Україну разом з представниками данського бізнесу сприятиме розвитку економічних стосунків двох країн.
       «Україна займає 40 місце, як торговий партнер нашої країни, і це дуже високий показник. Я сприймаю це як багатообіцяючий чинник. Це дозволить налагодити нові зв'язки і сприятиме ефективнішій співпраці між країнами", - сказав кронпринц Данії Фредерік.
        Нагадаємо, в Києві відкрився україно-данський бізнес-форум, присвячений питанням співпраці між українським і данським бізнесом в енергетиці, сільському господарстві і харчовій промисловості. Попередній форум відбувся минулого року в Данії. Помітимо, данські інвестиції в Україні поступають переважно в легку, харчову і деревообробну промисловість.
        Студентка нашого факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Леонова Б.І.,магістр 1-ого року навчання, взяла участь у міжнародному бізнес форумі, що відбувся в м. Києві з нагоди офіційного візиту Його Королівської Високості кронпринца Данії Фредеріка в Україну.


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook