Путівку в життя отримали магістри агробіологічного факультету

22 грудня 2017 року

22 грудня отримали путівку в життя випускники агробіологічного факультету, які навчалися за освітніми програмами «Агрономія», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Селекція і генетика с.-г. культур» та спеціальністю «Садівництво і виноградарство». Для наших випускників цей день дійсно особливий – нарешті складено всі іспити, заліки, захищено курсові та дипломні роботи. Це своєрідна межа, після якої відкриваються нові можливості та перспективи професійного зростання.

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з навчальної та виховної роботи Сергій Кваша, який побажав їм великого вміння і філософії моралі бути хорошим працівником, щоб шлях мудрості, відповідальності пройшли, усі непорозуміння залишилися позаду і тоді буде невгомонне бажання самоудосконалюватись. Підтримуйте Україну демографічно, закохуйтесь, одружуйтесь, створюйте сім’ї, гордіться українською землею, саме цього хотіли вас навчити, повертайтесь у стіни університету на дні випусків, гордіться, що це все еліта дружньої сім’ї університету.

Декан агробіологічного факультету Віктор Забалуєв привітав випускників із визначним для них днем, наголосив на важливості їхнього професіоналізму й саморозвитку, побажав успіхів у житті та гідно нести звання випускника агробіологічного факультету НУБіП України.

Заступники декана Микола Іванюк та Володимир Завгородній вручили грамоти за досягнення у навчанні, культурно-масовій роботі та спорті.

До привітального слова були запрошені директор інституту «Охорони грунтів» Ігор Яцук, завідувач кафедр землеробства та гербології Семен Танчик, директор навчально-наукового відділу виховної роботи і соціального розвитку Віталій Коваленко, завідувач ґрунтознавства та охорони грунтів Анатолій Балаєв, завідувач кафедри генетики, селекції і насінництва Віталій Жемойда.

Від випускників зі словами вдячності декану, заступникам декана, всім викладачам за отримані знання виступила Людмила Хмизюк та Віталій Якимець з піснею «Києве мій».

Після цього декан факультету Віктор Забалуєв зачитав наказ «Про закінчення навчання» 98 магістрів. Дипломи випускникам вручав декан і викладачі випускових кафедр факультету.

Святкову атмосферу організували і допомагали створити студенти агробіологічного факультету - Людмила Комар, Любов Панченко та Богдан Вашківський. Для випускників та гостей свята прозвучали музичні вітання, які підготували студенти молодших курсів: Ірина Терещенко, Аліна Глущенко, Анна Сенчило, Євген Остапенко, Роза Кондратюк та Каріна Кулик.

Багаторічною традицією святкування випусків на агробіологічному факультеті є гімн агробіологічного факультету у виконанні завідувача кафедри генетики, селекції та насінництва Віталія Жемойди «Агроном - син землі»

Колектив агробіологічного факультету щирові та євинуватців свята і бажає подальших успіхів!!!

 

 

Віра Кутовенко, доцент

 кафедри овочівництва і закритого грунту

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook