Моя майбутня професія - Соціальний працівник: професія та покликання

м. Київ
Привіт!!!
Приходь навчатися на гуманітарно-педагогічний факультет
Національного університету біоресурсів і природокористування України!!!
Приєднуйтесь до нашої великої студентської родини!!!
Правильний вибір – крок до життєвого успіху!
МІЙ ВИБІР – моя дорога,
НУБіП України – моя перемога! 
       В останні роки серед запропонованих у вищих навчальних закладах спеціальностей ми зустрічаємо назву «соціальна робота». Не є виключенням і наш славетний Національний університет біоресурсів і природокористування України, якому виповнюється 120 років успішного навчання студентської молоді, майбутнього інтелектуального і професійного потенціалу нашої країни – України!
 

Запрошуємо в осередок студентського життя в Голосіївській республіці
Національного університету біоресурсів і природокористування України.

     Наш університет готує фахівців соціальної роботи, тобто бакалаврів, спеціалістів та магістрів, які обіймають посади у державних установах системи соціального захисту населення, громадських організаціях, працюють в приватних фірмах. Назва «соціальний працівник» використовується для означення всіх, хто професійно займається соціальною роботою.

   Фахівці соціальної роботи — це, передусім, фахівці в галузі соціального управління. Їх призначення — сприяти розв’язанню проблем суспільства, допомагати людям, які перебувають у складних життєвих обставинах: малозабезпеченим, інвалідам, безробітним, сиротам. Фахівці соціальної роботи також досліджують соціальне становище, визначають проблеми громади, сім’ї або окремої людини, створюють проект вирішення проблеми і реалізують заходи, необхідні для її розв’язання.

    Загальна характеристика професії

    Соціальний працівникпрофесійно підготовлений фахівець, який має необхідну кваліфікацію у сфері соціальної роботи та виконує різноманітні види соціальної роботи; людина, яка внаслідок своїх посадових і професійних обов’язків надає всі (або окремі) види соціальної допомоги в подоланні людиною, сім’єю або групою людей проблем, що виникли у них.

Чому виникла потреба в професії соціального працівника?

     Історія свідчить про те, що починаючи з найдавніших часів у різних країнах і в різний час формувався особливий вид діяльності — соціальна робота. Її роль стає особливо значущою, коли мова йде про задоволення інтересів та потреб соціально вразливих категорій громадян, людей з обмеженими можливостями для свого повноцінного функціонування в суспільстві — інвалідів, людей поважного віку, дітей-сиріт, безробітних та ін.

      Сучасний соціальний працівник вбачає своє завдання в тому, щоб людина, якій він допомагає, у подальшому мала змогу обходитися без цієї допомоги, що і є показником професійного успіху. Процес, за допомогою якого цього досягають, називають по-різному: реабілітацією, нормалізацією, реадаптацією.

   Головне завдання соціальної роботи полягає в тому, щоб повернути "клієнтові" здатність діяти самостійно за певних соціальних умов.

 Улюбленій справі людина віддає всі сили, енергію, знання.

Прислухайся до себе, до свого серця, своїх емоцій та інтуїції.

Хай вибір професії буде правільним і принесе не тільки успіх,

а й радість, задоволення і духовний розвиток.  

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)