Дипломник кафедри Олександр Булейко - один із 10 переможців Всеукраїнського освітнього проекту «Агро 2018»

15 грудня 2017 року

 

      14 грудня в нашому Університеті Благодійний фонд Бориса Колеснікова, підбиваючи підсумки Всеукраїнського освітнього проекту «Агро 2018», озвучив імена 30 переможців. 10 з них – представляють НУБіП.

     Цей конкурс, у якому взяли участь півтори тисячі учасників з 20 аграрних вишів України, дав можливість українським студентам, які опановують спеціальності АПК, презентувати власні проекти і довести їхню перспективність кращим фахівцям компанії «АПК-інвест». Автори оригінальних ідей вже у лютому відвідають Міжнародну сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018 у Вероні.

     "Ми зібралися аби обговорити майбутнє агропромислового комплексу України, основи сучасної економіки нашої країни" - звертаючись до переможців, зазначив Борис Колесніков. "Глибина ваших знань сьогодні дуже важлива, адже чим кращі вони, тим кращий добробут країни, сім’ї, власний. Досвід показує, що при сучасних технологіях навіть на мінімумі виробничих площ можна отримати гарні результати. Але вирощене – не головне: сьогодні успішною може бути людина, яка доведе вже готовий продукт до реалізації на світових ринках".

     "Аграрний сектор України потребує не тільки інвестицій, а й молодих амбітних фахівців і новаторського підходу", – зазначив у вітальному слові до переможців «Агро 2018» ректор Станіслав Ніколаєнко. - А саме цьому і слугує проект: дуже знаково, що організатори обрали місцем його проведення саме НУБіП, і ми підтримали це безумовно потрібне починання. Адже виховувати у студентства творчість та інноваційність – вимога дня.

 

     Третина з 30 переможців – студенти НУБіП! Причому в конкурсі взяли участь переважно представники агробіологічного факультету. Приємно відзначити, що серед переможців - дипломник кафедри агрохімії та якості продукції рослинництвіа Олександр Булейко, який представив проект із дистанційного зондування посівів з метою регулювання живлення рослин і обмежувальних факторів їхнього росту і розвитку. Свої інноваційні дослідження Олександр виконує на кафедрі під керівництвом професора Бикіна Анатолія Вікторовича. І ось результати клопіткої наукової роботи привели до перемоги в конкурсі. Бажаємо Олександру успіху й підкорення наступних вершин.

 

 

Наталія Пасічник

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій