БЕРЕМО УЧАСТЬ У НАУКОВИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ

26 жовтня 2017 року
м. Вінниця

26 – 28 жовтня 2017 року у м. Вінниці відбулась XVI міжнародна науково-технічна конференція «Вібрації в техніці та технологіях», на якій виступив з доповіддю на пленарному засіданні професор кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК факультету харчових технологій та управління якості продукції АПК нашого університету Ігор Паламарчук.

Виступ стосувався основних наукових досягнень вібраційної наукової школи ім. П.С. Берника, яку на теперішній час очолює І.П. Паламарчук. Серед них можна відзначити розроблену серію вібраційних інфрачервоних сушарок з деформувальним та недеформувальним транспортуючим органом. Зокрема, розроблена віброхвильова інфрачервона сушарка дозволяє майже на порядок зменшити металоємкість та витрати енергії в приводному механізмі порівняно з розповсюдженими російськими вібраційними інфрачервоними сушарками типу СВИК.

Конференція була присвячена 70-річчю з дня народження керівника вібраційної школи у ВНТУ Іскович-Лотоцького Р.Д. та з нагоди 25-річчя першої конференції за даною тематикою, що відбулася у 1992 році саме у м. Вінниці.

На конференції виступили зі своїми досягненнями представники вібраційних наукових шкіл Вінниці, Києва, Дніпра, Львова, Краснодара (Росія), Луцька, Полтави, Харкова, Хмельницького, Запоріжжя, Тернополя, Мелітополя, Одеси, Ольштина (Польща), Полоцька (Білорусь). Після підведення підсумків наступну конференцію заплановано провести у жовтні 2018 року у м. Львові на базі університету «Львівська політехніка».

 
Ігор Паламарчук
професор кафедри процесів і
обладнання переробки продукції АПК

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook