ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ: МАГІСТРИ-АГРОХІМІКИ НА ВИЇЗНОМУ ЗАНЯТТІ ІЗ «АГРОХІМСЕРВІСУ В РОСЛИННИЦТВІ»

12 жовтня 2017 року

 

10 жовтня 2017 року кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О. І. Душечкіна НУБіП України разом із компанією «Agrilab» організували та провели виїздне заняття із дисципліни «Агрохімсервіс у рослинництві» для студентів ОС «Магістр» спеціальності «Агрономія» за спеціалізацією «Агрохімія і ґрунтознавство» у межах реалізації спільного проекту «Agristart».

Виїзне заняття на тему «Агрохімсервіс у точному землеробстві» викликало значний резонанс серед студентів, оскільки бажання відвідати його виявили також бакалаври старших курсів та магістри із інших груп агробіологічного факультету, студенти гуманітарно-педагогічного факультету. Крім того, були і студенти із інших ВУЗів. Так, активну участь у ньому прийняв Генадій Лінік, студент факультету інженерів землевпорядкування Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

Викладацький склад нашого університету теж забажав доторкнутись до інновацій у виробництві. Заняття відвідали Віктор Забалуєв, декан агробіологічного факультету, Олег Бачинський, заступник начальника навчального відділу, Віталій Коваленко, директор Навчально-наукового відділу виховної роботи і соціального розвитку НУБіП України, та інші науково-педагогічні працівники.