Розпочав свою роботу новий сайт Міжнародного наукового електронного журналу "Earth Bioresources and Quality of Life"

27 січня 2011 року

 

Розпочав свою роботу новий сайт Міжнародного наукового електронного журналу "Earth Bioresources and Quality of Life" http://gchera-ejournal.nubip.edu.ua, створеного спільно Глобальним консорціумом вищої освіти і досліджень у сільському господарстві (GCHERA) та Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП України).

Мова видання – англійська.

Тематична спрямованість – висвітлення теоретичних та прикладних питань науки про життя та про навколишнє середовище і природні біоресурси, якість і біобезпеку сільськогосподарської і харчової продукції, екобіотехнології, відновлювальну енергетику, органічне сільське господарство, зміни клімату, правові аспекти біобезпеки тощо.

Авторами публікацій можуть бути викладачі, наукові працівники, докторанти та аспіранти вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ (членів GCHERA) із будь-яких країн світу. Статті до журналу мають відповідати вимогам журналу.

У журналі передбачені також рубрики:
питання міжнародного досвіду підготовки фахівців в університетах;
• між народна акредитація навчальних планів і програм підготовки фахівців та університетів у цілому;
• новини науково-інноваційної діяльності, конкурсів підручників та навчальних посібників (у тому числі електронних);
• коротка експрес-інформація результатів досліджень аспірантів (докторантів);
• реклама нових хімічних і біопрепаратів, технологій, техніки і обладнання у природокористуванні та у природоохоронній діяльності.


Детальну інформацію про журнал, засновників та вимоги до публікації статей можна знайти на його сайті: http://gchera-ejournal.nubip.edu.ua
 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook