Олена Василенко перемогла в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»

14 квітня 2017 року

11-13 квітня 2017 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Садівництво та виноградарство» серед студентів вищих навчальних закладів, що проводився на базі Уманського національного університету садівництва. Наш університет представляли призери І етапу олімпіади - магістри 1 та 2 року навчання Олена Василенко, Анна Образцова та Юрій Матченко.

Олімпіада проводилася із дисциплін плодівництво, овочівництво та виноградарство і складалася із двох турів: перший – теоретичний (тестові завдання різної складності), другий – практичний (післясадивне обрізування саджанців, розпізнавання насіння овочевих культур і щеплення винограду).

За результатами тестувань Олена Василенко зайняла 1 місце, а за практичні завдання журі конкурсу присудило 2 місце. У кінцевому підсумку після всіх турів вона набрала найбільшу кількість балів і стала абсолютним переможцем.

Друга учасниця команди НУБіП України Анна Образцова показала також гарні знання, які дозволили їй вибороти 3 місце за теоретичний тур з плодівництва та виноградарства і практичний з овочівництва.

В командному заліку наші студенти отримали почесне ІІ місце за що нагороджені грамотами.

Підготовку студентів до олімпіади забезпечували кафедри овочівництва (Віра Кутовенко), садівництва (Володимир Сіленко, Василь Гонтар) та закритого ґрунту (Юрій Слєпцов).

Юрій Андрусик,

 доцент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook