В університет для підвищення кваліфікації завітали керівників і спеціалістів Держпродспоживслужби та лікарі ветеринарної медицини-токсикологи.
В університет для підвищення кваліфікації завітали керівників і спеціалістів Держпродспоживслужби та лікарі ветеринарної медицини-токсикологи.
21 лютого 2017 року
НУБіП України
З 20 лютого 2017 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за двома напрямами «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби» і «Завідувачі лабораторіями, завідувачі секторами, головні, провідні фахівці, лікарі ветеринарної медицини-токсикологи з атомно-адсорбційної спектрометрії та газової хроматографії»
![](/sites/default/files/u97/111_0.jpg)
В перший день занять на факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації, приймали заступник декана факультету ветеринарної медицини з питань післядипломної освіти, к.вет.н., доцент Бойко Григорій Васильович і доцент кафедри анатомії та гістології імені академіка В.Г. Касьяненка Стегней Микола Михайлович. Були преведені заняття «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини» та «Музейна справа у ветеринарній медицині».
![](/sites/default/files/u97/222.jpg)
В розрізі занять Бойко Г.В. провів профорієнтаційну роботу серед слухачів. Їх як роботодавців було ознайомлено з особливостями вступу до НУБіП України та перевагами навчання в нашому університеті. Також наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Увагу слухачів було акцентовано на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.
![](/sites/default/files/u97/333.jpg)
Заступник декана факультету ветеринарної медициниз питань післядипломної освіти,кандидат ветеринарних наук, доцент Бойко Г.В.