Створення агрорекреаційних кластерів як дієвого механізму сталого розвитку сільських територій: проведено навчально-практичний семінар з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрацій

6 листопада 2016 року

 Упродовж двох днів ННІ післядипломної освіти спільно з Департаментом науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерство аграрної політики та продовольства України провели семінар-підвищення кваліфікації з питань державної підтримки регіонального розвитку сільських територій за рахунок коштів державного фонду розвитку регіонів, алгоритму залучення сільських територій до створення комплексного туристичного продукту, практичного досвіду створення агрорекреаційних кластерів, електронного дорадництва як інформаційного ресурсу для створення кластеру тощо.

 
Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Андрій Стефанович закцентував увагу слухачів на меті створення агрорекреаційних кластерів їх видах, ресурсному потенціалі територій та його використанню.
 
Про роль проектного менеджменту в розвитку сільських територій розповів присутнім проректор з наукової роботи та економічних питань Сумського НАУ Олександр Маслак.
 
Завідувач кафедри інформаційних технологій професор Михайло Швиденко наголосив у своїй доповіді  на ролі і значенню електронного дорадництва як інформаційного ресурсу для створення кластеру.
 
Практичним досвідом створення громадських об'єднань на селі поділилися керівник господарства «Фурмушика Нова» Тарутинського району Одеської області Олександр Паладієв та  керівник СГВК «Мрія» Іванківського району Київської області Світлана Мороз.
 
 
 
Директор ННІ післядипломної освіти Марія Кулаєць проінформувала  учасників семінару про провадження в університеті освітньої діяльності зі спеціальності «Туризм» (бакалаврат) та «Дорадництво» - магістерська спеціалізація  і запропонувала керівникам кластерів співпрацю щодо проходження практик бакалаврів та магістрів, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.
 
 
 
Завершився семінар консультацією з написання проектних пропозицій. Майстер-класи провели голова  спілки «Інноваційне фермерство та кооперація» Ірина Кухтіна та Михайло Швиденко.
 
Навчання пройшли 69 слухачів, яким було вручено сертифікати про участь у семінарі - підвищенні кваліфікації. 
 
Локутова О.А.,
доцент кафедри аграрного консалтингу і сервісу 
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook