Турбота ректорату: відремонтовано покриття доріг на вулицях Генерала Родимцева та Блакитного

3 листопада 2016 року

Ректор університету Станіслав Ніколаєнко два місяці тому звернувся до Державного агентства автомобільних доріг України щодо необхідності проведення ремонту асфальтобетонного покриття доріг на території НУБіП та його студмістечка - зокрема вулиць Героїв Оборони, Генерала Родимцева та Блакитного. Завдяки підтримці депутатів Київської міської ради Вадима Іванченка і Дмитра Калініченка звернення було позитивно розглянуто.

 
На сьогодні, як повідомляє генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» О.О. Густєлєв, силами КП ШЕУ Голосіївського району поточний (середній) ремонт асфальтобетонного покриття вулиць Генерала Родимцева та Блакитного вже виконано. Такий же ремонт вулиці Героїв Оборони буде виконано.
 
Щодо влаштування підвищених пішохідних переходів за адресами Героїв Оборони, 11, 15 та Генерала Родимцева, 1, повідомлено: на даний час КП «Київавтодор» розробило перелік ділянок вулично-дорожньої мережі Києва, на яких заплановано влаштування таких переходів (друга черга). У ньому врахована і адреса Генерала Родимцева, 1 (перший перехід у напрямку руху від вулиці Блакитного). Наразі цей перелік погоджується у відповідних органах.
 
Ірина Білоус
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook