На кафедрі виробничого та інвестиційного менеджменту відбулася чергова зустріч з професором Хенком Доннерсом (Нідерланди) в рамках циклу лекцій для майбутніх управлінців

25 жовтня 2016, 15:00
Кафедра виробничого та інвестиційного менеджменту

За ініціативи кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту 25 жовтня 2016 р. відбулась чергова лекція доктора економічних наук Хенка Доннерса (Нідерланди) для студентів факультету аграрного менеджменту на тему «Ефективний менеджмент». Цією лекцією Х. Доннерс продовжив цикл лекцій для майбутніх управлінців. Студенти мали можливість поставити професору Доннерсу запитання. Наприкінці лекції найбільш активні студенти одержали невеликі призи за відповіді на поставлені Хенком Доннерсом запитання.

 

     

Цикл лекцій, які Хенк Доннерс планує прочитати для студентів та викладачів нашого університету, дозволять поглибити розуміння процесу управління,  визначити можливості до саморозвитку та самовдосконалення через виховання  лідерських якостей, ефективного використання часу, кращого розуміння управлінської праці, розширити світогляд майбутніх управлінців та сприятимуть  підготовці сучасних фахівців з менеджменту.

 

     

Досвід професора у питаннях імплементації українського законодавства у законодавче поле ЄС дозволить краще зрозуміти процеси євроінтеграції.

 

     

д.е.н., професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Мостенська Т. Л.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook