Науковці факультету ветеринарної медицини НУБіП України налагоджують співпрацю із колегами-медиками

27 вересня 2016 року

Науковці факультету ветеринарної медицини НУБіП України налагоджують співпрацю зі своїми колегами-медиками, адже тут обопільна зацікавленість. Так, медики не мають можливості працювати на великих тваринах, а фахівці ветмедицини – не мають такого сучасного обладнання та устаткування. Отож, 23-25 вересня 2016 року на базі факультету ветеринарної медицини відбулося проведення школи-семінару по хірургії шлунку. До справи долучилися співробітники хірургічного клубу «Аrmata manus», котрі вже давно працюють з Національним інститутом раку, та співробітники кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Національного медичного університету. Із зазначеними організаціями готується до заключення договір про співпрацю.
За таких умов, 23 вересня відбулося відвідування операційних кімнат НМУ де для наших студентів провели заняття з базових хірургічних навичок: техніки накладання швів та різні методи і способи зав’язування хірургічних вузлів. На другий день, 24 вересня, на базі кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії національного медичного університету відбулося навчання на DeadLab-тренажерах з освоєння на органокомплексах таких навичок, як резекція шлунка, гастроектомія, гастроентероанастомоз, езофагоентероанастомоз які також безкоштовно відвідали наші студенти.

Студенти факультету ветеринарної медицини на заняттях DeadLab на базі кафедри оперативної хірургії Національного медичного університету

І ось вже 25 вересня на базі факультету ветеринарної медицини, а саме кафедри хірургії ім акад. І.О. Поваженка, відбулися закріплення набутих знань при операціх на свинях.
Перед початком занять на DeadLab-тренажерах та VetLab виступили Шамрай Д.В. – керівник хірургічного клубу «Armata manus» з презентацією діяльності клубу, Тарнавський Д.В. – асистент кафедри хірургії ім акад. І.О. Поваженка з лекцією «Особливості будови шлунку у свиней» та Подпрятов С.С – лікар вищої категорії з лекцією «Використання електрозварювання в хірургії».

Лекцію читає Шамрай Д.В.

Лекцію читає Тарнавський Д.В.

Лекцію читає Подпрятов С.С.

Заняття VetLab – операція на свині

Студенти нашого факультету на заняттях DeadLab

Заняття DeadLab проводить ас. Тарнавський Д.В.

По завершенню даного заходу всі присутні виявили бажання на нові зустрічі, де будуть презентовані найновіші сучасні підходи при вирішенні нагальних питань теоретичної та прикладної хірургії.


Дмитро Засєкін, директор НДІ здоров’я тварин НУБіП
Дмитро Тарнавський, асистент ФВМ НУБіП


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook