Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський фаховий коледж НУБіП України»

Адреса: 33001 Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Коперніка, 44.

Тел.: (0362) 26-59-23, 22-50-83; 22-34-58

Електронна пошта: [email protected]

WWW: http://www.rcnubip.org.ua

Директор:
Корсун Ярослав Петрович

заслужений працівник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти і науки І ступеня, ад’юнкт-професор менеджменту, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, дійсний член (академік) Інженерної академії України. У 2016 р. Асамблея ділових кіл за рішенням Науково-Експертної Ради Міжнародної іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» за високоякісні, конкурентоспроможні освітні послуги, що відповідають національним та міжнародним стандартам якості, присудила ВСП «РК НУБіП України» «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» і вручила ексклюзивний золотий диплом електронного логотипа. Корсуну Я. П. присвоєно почесне звання «Кращий керівник року» і вручено відповідний нагрудний знак з іменним посвідченням; у 2017 р. присвоєно почесне звання «Лицар Вітчизни» та вручено орден «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни» та почесну іменну зброю – оригінальну лицарську шаблю та нагрудний знак Лицарського Легіону України. У 2018 році Міністерством освіти і науки України Корсун Я. П. нагороджений нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», у 2019 році почесним знаком НМЦ «Агроосвіта» «За впровадження інновацій в освіті», медаллю Української православної церкви Київського патріархату «За жертовність і любов до України», почесною грамотою і пам’ятним знаком Кабінету Міністрів України. Також у 2019 році, оцінюючи визначні заслуги директора перед Україною і визнаючи його видатною особистістю нашого суспільства, Президія Асамблеї ділових кіл спільно з Радою експертів Міжнародної програми «Лідери ХХІ століття» нагородили Корсуна Ярослава Петровича «Орденом Честі» та іменним дипломом національної поваги та гідності «Великі українці». Диплом належить до номінації «Людина яка зробила світ кращим»

 

     Історія навчального закладу розпочалась 1952 року. Сьогодні ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» – це сучасний навчальний заклад, в якому навчається близько 1500 студентів денної та заочної форми навчання.

Коледж здійснює підготовку:

     — за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст" і освітньо-професійним ступенем "Фаховий молодший бакалавр" денної  та заочної форми навчання за спеціальностями:

071 – Облік і оподаткування
072 – Фінанси, банківська справа та страхування
073 – Менеджмент
076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
081 – Право
121 – Інженерія програмного забезпечення
192 – Будівництво та цивільна інженерія (Будівництво та експлуатація будівель і споруд)
192 – Будівництво та цивільна інженерія (Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн)
193 – Геодезія та землеустрій

     — за освітнім ступенем «Бакалавр» за спеціальностями:
071 – Облік і оподаткування (акредитовано, 2020 р.)
121 – Інженерія програмного забезпечення (акредитовано, 2020 р.)
192 – Будівництво та цивільна інженерія (акредитовано, 2021 р.)
193 – Геодезія та землеустрій (акредитовано, 2020 р.)

     — ліцензовано 7 робітничих професій із загальним ліцензованим обсягом 400 осіб:

4112 – Оператор комп’ютерної верстки
4121 – Офісний службовець (бухгалтерія)
4144 – Діловод
4212 – Касир (в банку)
5220 – Продавець продовольчих товарів
7122 – Муляр
7141 – Маляр

     ВСП «Рівненський фаховий коледж НУБіП України» у своєму складі має такі основні структурні підрозділи:

  •  Шість відділень:

1. Відділення загальноосвітньої підготовки 
2. Економічне відділення
3. Юридичне відділення
4. Відділення програмування
5. Технічне відділення
6. Заочне відділення

  • Вісім циклових комісій
  • Комп’ютерно-інформаційний центр (КІЦ)
  • Навчально-практичний центр із землевпорядкування (НПЦЗ)
  • Бібліотечно-інформаційний центр (БІЦ)
  • Навчально-юридична консультація (НЮК)
  • Міжкафедральна навчальна лабораторія Національного університету біоресурсів і природокористування України (МНЛ НУБіП)
  • Навчально-науково-виробничий центр Тернопільського національного економічного університету (ННВЦ ТНЕУ)
  • Адміністративно-господарська частина
  • Навчальна частина

 

     Рівненський коледж має 50 навчальних кабінетів та лабораторій; 13 комп’ютерних кабінетів, що містять 281 комп’ютер, які використовуються у підготовці молодших спеціалістів всіх спеціальностей.

     До складу бібліотечно-інформаційного центру входить бібліотека з читальною залою на 150 місць, медіа-зала. У коледжі є актова зала на 250 посадочних місць.
      У навчальному закладі обладнані здоровпункт та профілакторій. У навчальному корпусі розташовані їдальня та буфет на 120 посадочних місць.
    Спортивний комплекс включає: дві спортивні зали, спортивний майданчик, баскетбольне та волейбольне поле, футбольне поле, 25-метровий тир, майданчик військової підготовки.

     Кількісний і якісний склад педагогічних працівників з підготовки фахівців дозволяє здійснювати освітній процес на високому навчально-методичному рівні. Усі викладачі мають відповідну фахову освіту і достатній педагогічний досвід. Освітній процес забезпечують 100 науково-педагогічних і педагогічних працівники, з них 21 науковець – 2 доктори наук, доценти; 2 кандидати наук, професори; 3 кандидати наук, доценти; 14 кандидатів наук. 70 викладачів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», з них педагогічне звання «викладач-методист» мають 39 викладачів, «старший викладач» – 1 педагогічний працівник. Директор коледжу – заслужений працівник освіти України, також вихователем працює заслужений працівник фізичної культури і спорту України, керівниками структурних підрозділів є один заслужений педагогічний працівник НУБіП України і один заслужений працівник НУБіП України, серед педагогічних працівників коледжу сім відмінників освіти України і шість відмінників аграрної освіти і науки.

    Основою викладання фахових дисциплін є поєднання теорії і практики засвоєння теоретичного матеріалу і виконання практичних та лабораторних робіт; зв'язок з виробництвом. 

    На балансі коледжу перебуває два гуртожитки. Гуртожиток № 1, п’ятиповерховий, зданий в експлуатацію у 1972 році. Розміщення кімнат коридорного типу. Житлових кімнат – 100. Проектна потужність – 300 місць. Гуртожиток № 2, дев’ятиповерховий, зданий в експлуатацію у 1985 році, блочного типу. В кожному блоці по дві кімнати на 2 та 3 мешканці. Проектна потужність – 500 місць.

     Студенти коледжу 100% забезпечуються гуртожитком.

 

Новини

Всі новини

11 жовтня 2021

«Гори кличуть»

8 жовтня 2021

З Днем юриста!

28 червня 2021

Випуск - 2021

9 жовтня 2019

Теорія обману

5 червня 2019
м. Київ

Агро - 2019

7 березня 2019

Краса коледжу 2019

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook