Директорами відокремлених підрозділів обговорено особливості вступної кампанії, господарської та фінансової діяльності

25 травня 2016 року

     25 травня відбулася традиційна нарада керівництва університету з директорами відокремлених підрозділів.
     Ректор Станіслав Ніколаєнко, відкриваючи нараду, наголосив на викликах сьогодення, пов’язаних з проведенням вступної кампанії 2016 року, формуванням державного замовлення, звернув увагу директорів на необхідності вжиття додаткових заходів для забезпечення ступеневої освіти, продовження роботи по підвищенню якості навчання, по здійсненню профорієнтаційних заходів.  

      Потім перейшли до розгляду питань порядку денного. 
    Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша поінформував учасників наради про підсумки проведення атестації керівників та педагогічних працівників відокремлених підрозділів у 2015-2016 навчальному році та підкреслив, що її проведення в очно-дистанційній формі дало змогу значно оптимізувати фінансові витрати та витрати робочого часу працівників. Окремо було наголошено на необхідності подальшого покращення співпраці між факультетами та кафедрами базового навчального закладу НУБіП України та відокремленими структурними підрозділами університету, у тому числі і на рівні викладачів.

  

      Відповідальний секретар приймальної комісії університету Віктор Шевчук окреслив строки проведення вступної компанії 2016 року, нагадав про перелік документів, які регламентують діяльність приймальної комісії, анонсував проведення семінару для відповідальних секретарів приймальних (відбіркових) комісій.

     Перший проректор Ігор Ібатуллін надав практичні поради керівникам по окремим питанням господарської та фінансової діяльності, нагадав про необхідність організованого списання матеріальних цінностей, оформлення актів на землю.

   На нараді було представлено нового начальника планово-фінансового відділу, колишнього випускника університету Броніна Олега Володимировича.

     Також на нараді ректор Станіслав Ніколаєнко вручив директору Рівненського коледжу Ярославу Корсуну диплом за участь студентів навчального закладу у Дні науки.


Олег Єресько,
відділ регіонального розвитку,
дистанційної освіти та заочного навчання
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook