Факультет визначає кращих з напряму підготовки «Ветеринарна медицина»
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/olimpiada_shkola_1423231606_360x399_3_0.jpg)
На факультеті ветеринарної медицини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Ветеринарна медицина».
До участі у ньому було запрошено усіх бажаючих із числа студентів 4 курсу ОР «Бакалавр». Таких бажаючих виявилося 24 студенти. Для визначення переможців Олімпіади її учасники мали дати відповіді на 7 питань із кожної з клінічних дисциплін.
Надалі черга за членами журі Олімпіади, які мають оцінити роботи для визначення тих, хто буде захищати цьогоріч честь Alma mater у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади у м. Дніпропетровськ.
Організаційний комітет бажає успіхів усім учасникам Олімпіади.
В. Іщенко