Хто розуміє хімію, той розуміє світ: підбито підсумки студентської конференції

23 березня 2016 року

     Сьогодення висуває нові вимоги до організації вищої освіти та підготовки фахівців високого рівня. В умовах реформування вищої освіти проблема прищеплення у студентів мотивації до вивчення хімії стає актуальною і важливою задачею. Адже, науковий прогрес рухається шаленими темпами, і саме досягненням хімічної науки належить чільне місце в цьому процесі. Тому кожен студент як майбутній фахівець має оволодівати хімічними знаннями й уміти користуватися ними практично. Приємно, що у нашому університеті інтерес студентів до вивчення хімічних дисциплін не спадає, а тільки посилюється. 

     Так, у рамках 69-ї Всеукраїнської студентської конференції «Роль науки у формуванні фахівця АПК» на секційному засіданні «Хімія» було представлено 43 доповіді студентів 1-4 курсів факультетів: агробіологічного, тваринництва та водних біоресурсів, харчових технологій та управління якістю продукції АПК, механіко-технологічного, захисту рослин, біотехнологій та екології, ННІ лісового та садово-паркового господарства, ННІ енергетики автоматики та енергозбереження, які вразили високоповажних членів оргкомітету своєю актуальністю, оригінальністю, науковою новизною та високим рівнем викладення матеріалу.

     За результатами конференції членами оргкомітету особливо були відзначені:

  • дипломами I ступеня: студент 1 курсу агробіологічного факультету Грімович Я.Ю. та студентка 4 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Пугач Ю.В.;
  • дипломами II ступеня: студент І курсу факультету тваринництва та водних біоресурсів Москвич Б.Р. та студентка 2 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Іскра К.О.;
  • дипломами ІІІ ступеня: першокурсники факультету тваринництва та водних біоресурсів Сьомченко Н.Г. та Полковников Д.А., студентка 4 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Черненко К.В.

        

     Впевнені, що автори цих доповідей в майбутньому стають успішними науковцями, бо знання хімії дає розуміння наукової картини світу. А на завершення хотіли би навести слова лауреата Нобелівської премії, академіка М. М. Семенова: «Всі ми поєднуємо з хімічною наукою подальший прогрес у пізнанні світу, що нас оточує... І не може бути в наші дні спеціаліста, який міг би обійтися без знання хімії».

Кравченко О.О.,
асистент кафедри загальної хімії
Жила Р.С.,
старший викладач кафедри загальної хімії 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook