Відбулося секційне засідання "Хімія" 69-ї студентської наукової конференції

8 березня 2016 року
Корпус 2

 

3 Березня 2016 р.в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на агробіологічному факультеті відбулася        69-а студентська наукова конференція з секції «Хімія».

 В цьому році секція «Хімія»користувалася особливою популярністю у студентів. І це не дивно, адже науковий прогрес не стоїть на місці, і саме досягненням хімічної науки належить чільне місце в цьому процесі. На секційному засіданні було представлено 43 доповіді студентів 1-4 курсівННІ лісового та садово-паркового господарства, ННІ енергетики автоматики та енергозбереження і факультетів: агробіологічного, тваринництва та водних біоресурсів, харчових технологій та управління якістю продукції АПК, механіко-технологічного, захисту рослин, біотехнологій та екології, які вразили високоповажних членів оргкомітету своєю актуальністю, оригінальністю, науковою новизною та високим рівнем викладу матеріалу.
За результатами конференції членами оргкомітету особливо були відзначені:
  • ·        дипломами I ступеня: студент 1 курсу агробіологічного факультету Грімович Я.Ю. та студентка 4 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Пугач Ю.В.;
  • ·        дипломами II ступеня: студент факультету тваринництва та водних біоресурсів Москвич Б.Р. та студентка 2 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Іскра К.О.;
  • ·        дипломами ІІІ ступеня: першокурсники факультету тваринництва та водних біоресурсів Сьомченко Н.Г. та Полковников Д.А. й студентка 4 курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Черненко К.В.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015