Відбулась зустріч представників університету з керівниками освітніх закладів Рокитнянщини

1 березня 2016 року
факультет аграрного менеджменту
26 лютого 2016 року керівництво відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації зібрало очільників загальноосвітніх навчальних закладів району для обговорення нагальних справ в галузі. А обговорювати є що, адже освітянська галузь нині переживає епоху змін. За поточними проблемами в освітянській сфері керівники та педагогічні колективи часто випускають з поля зору зв'язок середньої та вищої освіти. За умови стратегічного підходу в управлінні освітніми процесами, і, без того необхідний зв'язок між освітніми рівнями, повинен суттєво посилюватися.
Усвідомлення цього з боку керівництва загальноосвітніх шкільних закладів Рокитнянщини підтверджується тим, що в порядку денному зазначеної наради, з поміж інших актуальних питань, передбачалось обговорення «Правил прийому до ВНЗ України в 2016 році». Останніми роками зазначені правила щороку змінюються, а тому, без належного аналізу і пояснення з боку компетентних осіб, для випускників школи вони можуть принести неочікувані «сюрпризи»  і навіть дезорієнтувати молодь при вступі до ВНЗ.
Свідченням розуміння важливості забезпечення зв’язку зі школами на рівні окремих викладачів Національного університету біоресурсів і природокористування України є той факт, що поданий адміністрацією на факультети та кафедри сигнал про те, що освітянська еліта Рокитнянщини запрошує викладачів НУБіП України для обговорення питань вступу, знайшов відгук у колективах факультетів аграрного менеджменту, механіко-технологічного і конструювання та дизайну. Так, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського, заступник декана факультету аграрного менеджменту Новак Олександр Володимирович та доцент кафедри тракторів і автомобілів Соломка Олексій Валерійович підтримали вищезазначену ініціативу. Соломка О.В. та Новак О.В. об’єднали зусилля, зібрали відповідні ілюстративні матеріали, домовились про участь у нараді з завідуючим методичним кабінетом відділу освіти Рокитнянського району Довженко Юлією Іванівною та вже о 9.00 в п’ятницю 26 лютого завітали на ранкову зустріч.
Під час презентації викладачі університету проінформували директорів про особливості цьогорічної вступної кампанії на прикладі свого ВНЗ, продемонстрували можливості щодо якісного забезпечення навчального процесу, активізації наукової, міжнародної, культурно-масової і спортивної діяльності задля формування умов гармонійного розвитку студента.
Також доповідачі, в рамках виділеного їм часу, змогли представити можливості щодо підготовки студентів на своїх факультетах та кафедрах. Окремо акцентовано увагу на можливостях навчання старшокласників на підготовчих курсах в університеті та перевагах для абітурієнтів по їх успішному закінченню. Школярів Рокитнянщини було запрошено відвідати університет 12 березня на День відкритих дверей.
Кожному присутньому на нараді директору школи було вручено великий кольоровий постер, інформаційні буклети, календарі  та індивідуальні листівки з інформацією про НУБіП України та факультети, тож є підстави вважати, що в школах Рокитнянщини інформація про наш університет буде повноцінно висвітлена та справедливо оцінена кожним із школярів, а, особливо, 147 випускниками 2016 року.
Всі директори були задоволені результатами зустрічі, адже отримали відповіді на важливі питання. Вони запросили відвідати свої заклади та пообіцяли створити викладачам НУБіП України необхідні умови для ефективного спілкування зі своїми випускниками та їх батьками.

доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського

 заступник декана факультету аграрного менеджменту

Новак Олександр Володимирович 

доцент кафедри тракторів і автомобілів Соломка Олексій Валерійович 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook