Смілгород чи теперішній Теплик, а усі випускники будуть нашими студентами

21 лютого 2016 року
Україна, Вінницька область, Теплицький район, смт Теплик, вул. Незалежності, 20

В Теплицькій ЗОШ № 1, Вінницької області, старшим викладачем кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК  Національного університету біоресурсів та природокористування України Шапошніком Володимиром Миколайовичем, була проведена профорієнтаційна робота школярам, щодо залучення їх до навчання в університеті.

Майбутні абітурієнти отримали від Володимира Миколайовича вичерпну інформацію про переваги навчання саме у НУБіП України та вимоги, щодо вступу. Зустріч проводилась з учнями випускного 11 класу у приміщенні школи.

Випускники школи, майбутні наші абітурієнти та їх батьки отримали запрошення безпосередньо ознайомитися з університетом і факультетом на дні відкритих дверей, якій відбудеться 12 березня 2016 року. Учням було надано вичерпну інформацію щодо вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності, зокрема за напрямами підготовки фахівців з харчових технологій та управління якістю продукції АПК.

Юлія Слива,

доцент кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook