Павлюк Сергій Дмитрович

Доцент, в.о. завідувача кафедри ландшафтної екології і заповідної справи Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат сільськогосподарських наук
Павлюк Сергій Дмитрович

Тел.: (044) 401-6-413

Електронна пошта: [email protected]

Особисті дані
Народився 29.07.1979 р. в селі Яструбово, Козівського району, Тернопільської області (Україна).
В 1994 році закінчив Зеленогайську восьмирічну школу, Заліщицького р-ну Тернопільської області; в 1998 році – Заліщицький технікум НУБіП України за спеціальністю «Агрохімія»; в 2003 році – НУБіП України за спеціальністю «Агрохімія та ґрунтознавство»; в 2006 році – захистив кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація мінерального живлення та удобрення тритикале ярого на лучно-чорноземному ґрунті Північного Лісостепу України» за спеціальністю 06.01.04 – «Агрохімія».
Освіта: повна вища:
-   дослідник з агрохімії і ґрунтознавства (спеціальність «Агрохімія і ґрунтознавство», 2003 р.);
-   кандидат сільськогосподарських наук.
Кількість друкованих праць – 47; підручників, навчальних посібників – 5; науково-методичних робіт – 6.
Навчальна робота
Забезпечує високоякісне викладання навчальних дисциплін: загальна екологія, метеорологія і кліматологія, охорона навколишнього середовища (екологічний аудит, природоохоронний контроль та інспектування), ґрунтознавство, агрохімія, екологія людини. Під час викладання навчальних дисципліни застосовує інноваційні методи, форми та засоби навчальної роботи.
Науково-дослідна робота
Науково-дослідну роботу проводить з  студентами факультету захисту рослин, біотехнологій та екології з напряму підготовки 6.010406 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Готує студентів до Всеукраїнських, міжнародних і вузівських науково-практичних конференцій та симпозіумів. Наукові інтереси: шумове забруднення територій, екологічна оцінка застосування агрохімікатів.
Міжнародна робота
Приймав активну участь в міжнародних конференціях: міжнародна науково практична конференція «Формування конкурентоспроможної економіки: теоретичні, методичні та практичні засади» 2012; міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Перспективні інновації в науці, освіті, виробництві і транспорті 2013».
Культурно-виховна робота
Виконує обов’язки куратора групи. Разом із студентами, які навчаються на базі ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» приймає активну участь у всіх спортивних заходах коледжу, факультету, університету. Є активним учасником спартакіади НПП «Здоров’я» (волейбол, футбол, баскетбол,настільний теніс).

 

 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook