Міжнародний семінар з вивчення досвіду регулювання земельних відносин у Німеччини на тему «Ведення кадастру нерухомості у Німеччині»

16 лютого 2016 року

На базі факультету землевпорядкування відбувся Міжнародний семінар з вивчення досвіду регулювання земельних відносин у Німеччини на тему «Ведення кадастру нерухомості у Німеччині».

Організатори: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Асоціація «Земельна спілка України», Товариство з управління та продажу земель (Bodenverwertungs- und -verwaltungs GmbH)


Спікери:
Рейнхард Крумпхольц – протягом службової кар'єри очолював різні кадастрові і картографічні служби, де був головою комісій з експертизи, перерозподілу і аудиту, а також за дорученням Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) працював в Камбоджі і Монголії в сфері управління земельними ресурсами. Тематика виступу: система органів ведення кадастрів нерухомого майна (землеволодінь) в Німеччині; джерела фінансування кадастрових органів; функція кадастру нерухомого майна в рамках планувальних і дозвільних процедур.
Олаф Греве та Ульріх Фінгер – працюють у відділі міського будівництва (будівельному управлінні) Дортмунда. Тематика виступів: планування будівельних робіт і охорони історичних пам'яток.

Із презентаціями можна ознайомитися за посиланням

Подія у соціальній мережі Facebook


 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook