15 листопада – День працівників сільського господарства

13 листопада 2015 року

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо cвято працівників сільського господарства.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні щорічно у третю неділю листопада згідно з Указом Президента № 428/93 від 07.10.93 р.

З нагоди цього свята співробітники інформаційно-бібліографічного відділу організували тематичну книжкову виставку «Праця аграріїв – одна з найважливіших на землі» для привернення уваги студентів і викладачів університету до цього визначного свята.

Тож шанові працівники сільського господарства та науковці навчальних та науково-дослідних закладів!

Прийміть наші щирі вітання з Вашим професійним святом !

Велика подяка та низький уклін Вам, агрономи, екологи, механізатори та електрики, тваринники, працівники рибного та лісового господарства, ветеринари, бджолярі за Вашу натхненну працю в усіх галузях сільського господарства та подальших успіхів, а науковцям – розробок нових інноваційних біотехнологій в ім’я розквіту нашої неньки України !!!

Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків ! Хай обходять вас стороною природні стихії! А Ви і Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, добробуті та при доброму здоровї !!!

Колектив співробітників

наукової бібліотеки НУБіП України

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook