Між УЛЯБ АПК та Українським науково-дослідним і навчальним центром проблем стандартизації, сертифікації та якості підписано договір про співпрацю

17 жовтня 2015 року

     Днями Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК уклала договір про співробітництво в галузі науково-технічної та освітньої діяльності з Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості». В актуальності, перспективності та взаємній ефективності співпраці для обох установ переконаний генеральний директор ДП «УкрНДНЦ» Сергій Шевцов.
    

 Тоді ж на базі центру відбулася конференція «Стандарти – це мова, що об’єднує», в якій взяли участь наші колеги – завідувачі науково-організаційних відділів навчально-методичної роботи – Олена Волосянко, управління якістю, стандартизації та внутрішнього аудиту – Тетяна Колеснікова.
 

     Науковці розглянули й обговорили стратегію Міжнародної організації стандартизації (ISO) 2016-2020, яка є ключовим важелем соціально-економічного розвитку України. Мова йшла також про актуальні завдання реформування національної системи стандартизації. Активне обговорення викликало питання стандартизації у вищій освіті.

Валерій Ушкалов,
директор УЛЯБП АПК

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook