З Днем визволення міста Ніжина від нацистських окупантів

15 вересня 2015 року
Ось знову Ніжин прапорами вбраний.
І стелить осінь жовті килими
Ми знову відзначаємо цю дат
Згадавши, як на битву йшли вони...
 

15 вересня колективи інституту й коледжу відзначили 72 річницю Дня визволення міста Ніжина від нацистських загарбників у роки Другої світової війни. Студенти та викладачі наших навчальних закладів взяли участь у загальноміській урочистій ході та покладанні квітів до Пам’ятного знаку загиблим землякам у роки Другої світової війни 1939-1945 рр. і провели мітинг-реквієм біля обеліска Герою Радянського Союзу С.П.Моховому й пам’ятника гвардії майору І.Л.Хайтовичу.

 Полита священною кров’ю земля Ніжинщини пам’ятатиме вічно тих, хто загинув у боях. Пройдуть роки, десятиліття, вік за віком прошумлять над землею, прийдуть нові покоління, але вічно будуть живі Герої в пам’яті людській.

 Світлом вдячної пам’яті, любові, скорботи нашої нехай осяються імена загиблих бійців найстрашнішої війни в історії людства та війни теперішньої. Але силу, а не слабкість породжує вона, – силу впевненості в непереможності народу, закоханого у свою Вітчизну, та вдячність людям, які віддали свої життя в ім’я наших.

 Шановні ветерани війни, ветерани праці, діти війни, прийміть щиросердечні слова вдячності за ваш подвиг. Бажаємо вам та всім ніжинцям міцного здоров’я, щастя і добробуту, миру і процвітання, злагоди і достатку!

 Слава людям, що рідне місто прикрашають! Слава і хвала нашим ветеранам та учасникам бойових дій, а полеглим за волю, за право жити в європейській країні – Вічна пам’ять.

 
Нехай живеться мирно на землі,
І хай не буде війн у ріднім краї,

І вічна слава, воїне, тобі
Тебе в цей день ми всі вітаєм!
 
Н.Шевченко,
старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook