Засідання ректорату НУБіП України

19 січня 2010 року

19.01.2010 р. відбулося чергове засідання ректорату Національного університету біоресурсів і природокористування України, на порядок денний якого було поставлено розгляд наступних питань:

1.Про підготовку магістрів в ННІ лісового і садово-паркового господарства. Доповідає директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Лакида Петро Іванович. Співдоповідачі: завідувач кафедри лісовідновлення та лісорозведення Маурер Віктор Мельхіорович та студент ОКР «Магістр» 1-го року навчання лісогосподарського факультету Іваницький Микола Іванович.

2.Інформація про систему інформаційного забезпечення сайту НУБіП України. Доповідає проректор з навчально-наукових питань інформатизації і телекомунікаційних систем Морзе Наталія Вікторівна.

3. Про діяльність Штабу цивільної оборони та відділу пожежної безпеки НУБіП України. Доповідають начальник Штабу цивільної оборони Неборачко Ігор Вікторович та помічник проректора з навчально-виробничих питань капітального будівництва, благоустою території і безпеки об’єктів НУБіП України Тарасенко Василь Михайлович.

4. Про результати рейтингу науково-педагогічних працівників НУБіП України за 2009 р. Доповідає перший проректор Ібатуллін Ільдус Ібатуллович.

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook