Факультет інформаційних технологій: міжнародні зв’язки стають міцнішими

2 червня 2015 року

     Викладачі та студенти факультету інформаційних технологій в рамках співпраці з Вроцлавським природничим університетом з 26 по 28 травня взяли участь у ІІ Міжнародній конференції Цифрова освіта у природничих університетах.

     Декан факультету Олена Глазунова, викладачі Олена Кузьмінська, Максим Мокрієв та Олексій Ткаченко поширювали досвід використання електронного середовища НУБіП України; розробки та впровадження електронних освітніх ресурсів у навчальний процес університету; побудови системи підвищення кваліфікації викладачів та проведення моніторингу і вимірювання рівня набуття ІКТ-компетентності викладачів та студентів.

     Студенти факультету напряму підготовки «Комп’ютерні науки» Андрій Глазунов, Андрій Петлицький та «Економічної кібернетики» Євген Клименко представили власні роботи на конкурсі постерів на тему «Використання сучасних технологій та мереж при вивченні іноземних мов» та одержали почесні відзнаки.
     Але найголовніше, що наш досвід і напрацювання набули визнання! Декан факультету Олена Глазунова провела ряд зустрічей щодо продовження співпраці та ініціювання спільних проектів з центром дистанційного навчання Вроцлавського природничого університету, компаніями-виробниками програмного забезпечення з перевірки наукових праць на плагіат. 


 

Клименко Наталія Анатоліївна,
заступник декана з навчальної і виховної роботи

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook