Пунктуальність у виконанні запланованого, амбітність у плануванні нового: відбулася атестація аспірантів-гуманітаріїв

5 вересня 2024 року

 Відповідно до наказу ректора НУБіП України від 15.07.2024 № 825, 29 серпня на засіданні наукової ради гуманітарно-педагогічного факультету відбулася атестація аспірантів і здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, які навчаються за ОНП «Освітні, педагогічні науки», «Професійна освіта», «Історія України», «Філософія» та «Психологія».

   Сьогодні за гуманітарними ОНП уже навчається майже 80 аспірантів, 31 із них – з Китайської Народної Республіки. Тому атестація тривала в змішаному форматі: напередодні звітували онлайн іноземні здобувачі, а на засіданні наукової ради – аспіранти-співвітчизники.
   Члени атестаційної комісії на чолі з деканом гуманітарно-педагогічного факультету Інною Савицькою заслухали аспірантів, які доповіли про виконання індивідуального плану, наукового та освітнього складників підготовки доктора філософії: зокрема про наукові праці, опубліковані за темою дисертації за звітний період, статті у наукових фахових виданнях України та виданнях, індексованих у міжнародних наукометричних базах, участь у науково-практичних конференціях. Наукові керівники навели стислу характеристику аспірантам і здобувачам.

 

 

 
   Цьогоріч 12 здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за гуманітарними спеціальностями завершують навчання в аспірантурі, тому особливу увагу атестаційна комісія приділила фактичному стану написання їх дисертацій, апробації результатів дослідження та публікаційній активності. Розгорнутий звіт спрезентували аспіранти Наталія Овдій, Наталія Недвецька, Олена Туріцина, Катерина Нагорна, Ален Зінорук, Яніна Алєєва, Інна Іванова та ін.

 

 

  Голова атестаційної комісії, декан гуманітарно-педагогічного факультету Інна Савицька відзначила відповідальну й систематичну працю більшості аспірантів та їх наукових керівників, побажала не зупинятися на досягнутому і тримати темп наукового зростання. Заступник декана гуманітарно-педагогічного факультету з наукової роботи Світлана Харченко також закцентувала на необхідності чіткого планування діяльності, ознайомила присутніх з основними етапами та термінами процедури атестації здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії.

   За результатами обговорення звітів члени атестаційної комісії схвалили рішення про атестацію 72 аспірантів і здобувачів. Зауважено, що аспіранти-гуманітарії загалом дотримуються індивідуальних планів виконання ОНП, послідовно реалізуючи визначені завдання у навчанні та науковій роботі для досягнення амбітної мети – здобуття ступеня доктора філософії.

 

Олена Балалаєва,
секретар наукової ради ГПФ

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook