Діяльність наукового-студентського гуртка "Селекціонер-генетик" за звітний період 2024-2025 н.р.

15 серпня 2024, 14:44

Успішний захист випускників освітньої програми "Селекція і генетика сільськогосподарських культур"

Попередній захист магістерських робіт

Учасник гуртка Богдан Мазуренко взяв участь Міжнародній конференції «Освіта і наука в умовах викликів і загроз. Внесок молодих вчених у сталий розвиток».

Постерна конференція магістрів 2-го року

Організаційне засідання студентського наукового гуртка “Селекціонер-генетик”

 24 жовтня 2024 року відбулось перше в цьому році засідання наукового студентського гуртка "Селекціонер-генетик" в змішаному режимі. На зібрані були присутні в очному та онлайн форматах бакалаври 4-го курсу, магістри 1 та 2 років навчання, аспіранти та викладачі кафедри генетики, селекції і насінництва імені професора М.О. Зеленського.

Відкрита лекція від провідних селекціонерів для гуртківців

Наймолодші гуртківці відвідали біотехнологічну лабораторію Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС)

 "Все починається з насіння!" Керівник гуртка с. -г. н., професор кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М. О. Зеленського Віталій Жемойда провів відкриту лекцію на тему: "Сортова сертифікація"

 2 вересня 2024 року відбулася відкрита лекція на тему "Сортова сертифікація" в рамках дисципліни для студентів 4 курсу за вибором університету "Ринок насіння сортів і гібридів". Лекцію провів к. с.-г. н., професор кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського, Жемойда Віталій Леонідович. Дисципліну прослуховують студенти 4 курсу різних спеціальностей університету, зокрема: економісти, садівники, захисту рослин, агрономи. Також до відкритої лекції доєдналися студенти ОС Магістр ОП "Селекція і генетика сільськогосподарських культур", викладачі інших кафедр агробіологічного факультету та інших ВНЗ.

В процесі лекції йшла жвава дискусія за участі студентів агрономів Миколи Качана, Валентини Поліщук, економіста Павла Левченка, магістрів-селекціонерів - Володимира Яценка, Віталія Стецька та інших щодо сьогоднішнього стану насінництва в Україні, виникали питання щодо входження і місця України в міжнародних, європейських насіннєвих спільнотах, стану ринку насіння сортів та гібридів як вітчизняної так і зарубіжної селекції

Лекція викликала живий інтерес у студентів, що підкреслює її значимість та актуальність для майбутніх фахівців у галузі селекції та насінництва.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook