Студенти агробіологічного факультету – щасливі учасники кемпу MHP Agri Future 2.0

8 липня 2024 року

23-26 червня відбувся неймовірний, насичений ретріт, який змусив молоде покоління трансформувати своє уявлення про сучасне агро.

MHP Agri Future 2.0 – це чудова можливість щоб ознайомитися з діяльністю однієї з найбільших агрокомпаній України, дізнатися про сучасні тренди та інновації в аграрному секторі, поспілкуватися з досвідченими фахівцями МХП, здобути нові знання та навички, налагодити корисні соціальні зв'язки.


Одним із ключових моментів залучення молоді в прогресивну іноваційну компанію міжнародного рівня стало знайомство з цінностями МХП:

 • партнерство;
 • цілеспрямованість;
 • постійний розвиток;
 • відповідальність;
 • чесність.

Надзвичайно корисною та мотиваційною була зустріч із заступником головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергієм Доброгорським.


Сергій люб'язно відповів на запитання студентства, розповів про особистий шлях становлення. Він поділився історією свого професійного зростання, яке тривало 12 років, починаючи з посади логіста і досягнувши рівня топ-менеджера. Його досвід став чудовим прикладом для студентів, які прагнуть досягти успіху в агробізнесі.

Сергій наголосив на кількох важливих аспектах, які допомогли йому досягти високих результатів, та підкреслив важливість постійного саморозвитку. Він радив приділяти щодня хоча б годину для навчання. Наприклад, він сам щомісяця читає нову книгу, включаючи літературу англійською мовою. Це допомагає йому розширювати свої знання та бути в курсі останніх тенденцій. Також велике значення має те, скільки часу ви готові присвятити роботі. Сергій підкреслив, що успіх залежить від вашої готовності викладатися на повну"Якщо ви готові працювати наполегливо і постійно розвиватися, то обов'язково досягнете бажаного результату", – зазначив він.

Він також поділився своєю філософією щодо професійного росту: "Щоб бути конкурентоспроможним, важливо бути адаптивним і готовим до безперервного навчання". Його слова стали натхненням для багатьох студентів, які взяли участь у зустрічі, і додали їм впевненості у власних силах.


Зустріч із Сергієм Доброгорським стала важливим моментом кемпінгу, підкресливши цінність наполегливості, саморозвитку та готовності працювати для досягнення успіху.

Також хочемо щиро подякувати за організацію, підтримку та настанови:

 • Ксенії Моторіній, керівнику групи з залучення та розвитку молоді;
 • Сергію Ніколаєву, раднику з персоналу агробізнесу;

 • Оксані Реві, в.о. директора з персоналу;


 • Марині Джулай та всій команді організаторів кемпу MHP Agri Future 2.0.


Одним із ключових моментів кемпу MHP Agri Future 2.0 стала атмосфера відкритої комунікації та співпраці, що була створена між учасниками. Студенти мали можливість не лише знайомитися один з одним, а й розвивати навички активного слухання та чіткої презентації себе.Кожен день кемпу розпочинався з заряджаючої ранкової руханки, яка не лише давала заряд бадьорості на цілий день, а й об'єднувала учасників. Особливо запам'яталася присутнім руханка "А ти лети у далекі світи", яку ініціативно провели студенти НУБіП УкраїниТхорик Любов, Середюк Максим, Бузаєва Анастасія та Гаєв Дмитро. Ця руханка традиційно об'єднує студентів НУБіП на фестивалі "Аграрна республіка".


Захоплюючі екскурсії та практичні завдання

Під час кемпу студенти мали унікальну можливість на власні очі побачити біогазовий комплекс МХП. Цей комплекс перетворює органічні відходи сільського господарства на "зелену" енергію, що відповідає найвищим світовим екологічним стандартам.


Також проведення екскурсії на ферму ВРХ та демонстрація новітньої техніки дали студентам можливість побачити сучасні методи ведення тваринництва та оцінити переваги використання новітніх технологій.

 

Підсумком кемпу було вирішення кейсів у командах, що стало чудовим способом для студентів застосувати свої знання та навички на практиці. Завдання, спрямовані на розробку комплексної моделі управління фермою, змусили учасників врахувати всі аспекти: від ефективного виробництва до мінімізації екологічного впливу та забезпечення сталого розвитку.


Отож, багатогранна програма MHP Agri Future 2.0 була насиченою та різноманітною, пропонуючи учасникам:

 • інтерактивні лекції та майстер-класи від провідних фахівців МХП;
 • екскурсії до виробничих потужностей компанії, що дозволили побачити, як працює сучасне агровиробництво зсередини;
 • можливості для нетворкінгу та спілкування з однодумцями з усієї України;
 • інформацію про працевлаштування в МХП.Висловлюємо щиру подяку організаторам кемпу MHP Agri Future 2.0 за надану можливість стати учасниками цього унікального проєкту.

Вважаємо, що підтримка та мотивація молодого покоління, особливо в час повномасштабної війни, є надзвичайно важливими. Саме завдяки наполегливій праці талановитих і амбітних людей ми зможемо відбудувати майбутнє нашої України.


Agri Future 2.0 безсумнівно залишив у серцях учасників позитивні враження, цінний досвід та нові знайомства. Цей кемп став для нас не лише джерелом знань та натхнення, а й кроком до успішного професійного майбутнього. 

Тхорик Любов,
голова Сенату студентської організації
агробіологічного факультету

Середюк Макси,
заступник голови Сенату студентської організації
агробіологічного факультету

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook