ТРІУМФ НАУКИ ПІД ВИТТЯ СИРЕН

19 червня 2024 року

Коли людина дуже чогось прагне, глибоко переконана в правильності свого вибору і невпинно йде до своєї мети – її ніяка сила не зупинить! Ці слова наочно довели чотири аспіранти кафедри рослинництва, які вчасно і успішно презентували результати своїх досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201–Агрономія на засіданнях наукових рад НДІ рослинництва та ґрунтознавства.  


Варто відмітити, що наукова школа завідувача кафедри рослинництва нашого університету, академіка НААН України Світлани Каленської завжди вирізнялася надзвичайно високим рівнем підготовки здобувачів і на сьогодні по всій Україні в наукових установах різної підпорядкованості працює близько сотні її випускників – кандидатів, докторів наук і філософії.

І ось тепер до фінішної прямої одночасно підійшли чотири здобувачі PhD: Федів Роман, дисертація на тему: «Адаптивність та продуктивність сортів вівса (Аvena sativa L.) за вирощування в Правобережному Лісостепу України», науковий керівник – академік НААН України С. М. Каленська; Гордина Наталія, дисертація на тему «Продуктивність сафлору залежно від елементів технології вирощування в умовах Правобережного Лісостепу України», науковий керівник – академік НААН України С. М. Каленська; Лемешик Анна, дисертація на тему «Формування продуктивності сортів сої залежно від агротехнічних заходів в умовах Правобережного Лісостепу», науковий керівник – професор Н. В. Новицька та Аврамчук Віталій, дисертація на тему «Продуктивність соняшнику за внесення добрив та ретардантів в умовах Правобережного Лісостепу України», науковий керівник – доцент Л. А. Гарбар. 


Незважаючи на надзвичайно складні та випробувальні для нашої Держави  роки – 2021-2023 рр., роки коронавірусної пандемії та початку повномасштабного вторгнення, нестабільний емоційний стан, відчай і невідомість, вплив зовнішніх факторів: постійні обстріли, відсутність електроенергії, затримки насіння на кордоні, складнощі логістики, аспіранти кафедри рослинництва зуміли сконцентруватися та вчасно виконати поставлені завдання і довести свою наукову роботу до логічного завершення.


Побажаємо їм успіху в швидкому наближенні останнього, вирішального кроку – презентації досліджень на засіданні разової Спеціалізованої вченої ради!

 

Наталія Новицька,

професор кафедри рослинництва

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook