Економічний факультет

Сторінка МАГІСТРА

  
 

НОВИНИ

СТОРІНКА МАГІСТРА 2020 рік 

 Спеціальність 051 "Економіка"
Освітня програма «Економіка підприємства»
  1. Алімурадова Сельмі Сеймурівна
  2. Березнюк Леонід Олегович
  3. Борисенко Наталія Петрівна
  4. Гайдай Діана Віталіївна
  5. Галіцька Анастасія Сергіївна
  6. Ігнатенко Іванна Анатоліївна
  7. Ільченко Дарина Олександрівна
  8. Кудлай Сергій Іванович
  9. Кушим Юлія Михайлівна
  10. Мельцарік Людмила Юріївна
  11. Співак Анжеліка Олександрівна
  12. Чередніченко Максим Віталійович
  13. Чічкіна Тетяна Сергіївна
  14. Юдицька Маргарита Миколаївна
Спеціальність 051 "Економіка"
Освітня програма «Прикладна економіка» 
  1. Загорійчук Леонід Леонідович
  2. Ліщук Віталій Володимирович
  3. Луцкова Дарія Миколаївна
  4. Татарчук Олександр Миколайович
Спеціальність 071 "Облік і оподаткування"
Освітня програма "Облік і оподаткування"

1. Будяк Ксенія Іванівна
2. Гайдученко Тетяна Миколаївна
3. Дем’янчук Марія Іванівна
4. Дмитрик Михайло Васильович
5. Євтушок Галина Олексіївна
6. Загорійчук Юлія Євгеніївна
7. Зволинська Олена Вадимівна
8. Калюга Олександр Олександрович
9. Капінус Ольга Павлівна
10. Кобзар Юлія Олександрівна
11. Костюк Анна Олегівна
12. Котенко Ольга Валеріївна
13. Лисенко Кристина Сергіївна
14. Матвієнко Анжеліка Сергіївна
15. Митюк Ірина Миколаївна
16. Моторко Владислав Володимирович
17. Мусій Антоніна Леонідівна
18. Охай Валерія Олександрівна
19. Полякова Тетяна Віталіївна
20. Ревенко Роман Олександрович
21. Снігур Лада Олексіївна
22. Сорокіна Катерина Владиславівна
23. Угненко Інеса Ігорівна
24. Чекан Іван Юрійович
25. Чухно Крістіна Валеріївна
26. Шешин Владислав Олександрович
27. Шматок Іван Миколайович

Спеціальність 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"
Освітня програма "ФІнанси, банківська справа та страхувння"

  1. Базильчук Богдан Володимирович
  2. Бобирець Ярина Володимирівна
  3. Бовкун Аліна Вадимівна
  4. Богданович Яна Миколаївна
  5. Булига Владислав Васильович
  6. Веремій Яна Сергіївна
  7. Гудзь Олексій Васильович
  8. Давидюк Марія Геннадіївна
  9. Журило Марина Володимирівна
  10. Касян Аліна Василівна
  11. Колодяжна Вікторія Олександрівна
  12. Корнієнко Микола Дмитрович
  13. Коцюруба Олена Миколаївна
  14. Кочубей Олеся Миколаївна
  15. Крейтаровська Юлія Олександрівна
  16. Куроченко Артем Віталійович
  17. Максюта Катерина Сергіївна
  18. Моргун Альона Сергіївна
  19. Нагорна Вікторія Сергіївна
  20. Оліфер Дмитро Олександрович
  21. Оліфер Іван Олександрович
  22. Омельченко Владислав Володимирович
  23. Пастушенко Анна Володимирівна
  24. Пінчук Максим Сергійович
  25. Слюсаренко Владислав Станіславович
  26. Стеренчук Михайло Миколайович
  27. Сукач Інна Петрівна
  28. Томашевський Владислав Юрійович
  29. Утка Богдан Сегрійович
  30. Цицюра Вадим Вікторович
  31. Черкесенко Катерина Ігорівна
  32. Шевчук Дмитро Вікторович
  33. Шнайдер Анна Володимирівна

Спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"
Освітня програма "Підприємництво торігівля та біржова діяльність"

  1. Алімурадов Селім Сеймурович
  2. Бобошко Ірина Русланівна
  3. Гнатюк Юрій Юрійович
  4. Даниленко Владислав Вікторович
  5. Іванов Євген Олександрович
  6. Кичкирук Владислав Володимирович
  7. Павський Віктор Петрович
  8. Петрикович Євген Олексійович
  9. Сергійчук Надія Анатоліївна
  10. Чирко Максим Юрійович
     

СТОРІНКА МАГІСТРА 2019 рік 

Спеціальність 051 «Економіка» Освітня програма «Економіка підприємства» Освітньо-професійна програма Вибірковий блок «Економіка аграрних формувань»

  1. Крилач Ольга Юріївна
  2. Лобода Віталій Сергійович
  3. Максименко Ірина Русланівна
  4. Мосіюк Володимир Ігорович
  5. Павленко Жанна Сергіївна
  6. Павленко Яна Сергіївна
  7. Підлісецька Дарія Андріївна
  8. Ректротюк Олександр Сергійович
  9. Романенко Олександр Станіславович
  10. Ткач Назар Максимович
  11. Фертюк Олександра Олександрівна
  12. Вибірковий блок «Економіка праці та соціальне партнерство»
  13. Ахрамєєва Ярослава Євгенівна
  14. Білецька Наталія Юріївна
  15. Гісем Андрій Володимирович
  16. Клюй Анастасія Олександрівна
  17. Маршалок Михайло Михайлович
  18. Матуся Богдана Василівна
  19. Мозолюк Руслан Олександрович
  20. Салюта Христина Андріївна
  21. Сорочук Людмила Віталіївна
  22. Чепчак Діана Русланівна

Спеціальність 051 «Економіка»
Освітня програма «Прикладна економіка»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Регіональна економіка»

  1. Кожемяко Денис Олександрович
  2. Петрик Станіслав Анатолійович
  3. Рожков Артем Валерійович
  4. Савчук Микола Олександрович
  5. Хринюк Олена Русланівна
  6. Ярошенко Роман Юрійович

  Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»

Освітня програма «Облік і оподаткування»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Облік, контроль, аналіз і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання»

  1. Байда Владислав Юрійович
  2. Безверха Дарія Ігорівна
  3. Белаш Ольга Вікторівна
  4. Бондар Віталій Іванович
  5. Желєзнякова Світлана Володимирівна
  6. Калюжна Олена Сергіївна
  7. Козачишина Діана Василівна
  8. Козін Дарина Валеріївна
  9. Кривобокова Аліна Анатоліївна
  10. Лебедєва Ольга Михайлівна
  11. Лисак Катерина Ігорівна
  12. Луговик Тетяна Олександрівна
  13. Мельник Анна Олександрівна
  14. Мокієнко Діана Олександрівна
  15. Наконечна Марія Вікторівна
  16. Онищук Андрій Олександрович
  17. Палагута Наталя Сергіївна
  18. Панічева Тетяна Ігорівна
  19. Панченко Катерина Михайлівна
  20. Пономаренко Поліна Анатоліївна
  21. Пушенко Анна Віталіївна
  22. Руденко Альона Олександрівна
  23. Сахно Владислав Олегович
  24. Тарасюк Ірина Юріївна
  25. Турик Іванна Володимирівна
  26. Федоренко Анжеліка Миколаївна
  27. Черненко Анна Олегівна
  28. Шум Ольга Анатоліївна
  29. Шевчук Анастасія Петрівна
  30. Якубчик Олександра Олександрівна
  31. Яцюк Ярослава Юріївна

Магістерська програма «Стратегічний облік і бізнес-соціальна аналітика»

  1. Андрєєва Анастасія Олегівна
  2. Бойчас Дарина Андріївна
  3. Ботвиновський Владислав Дмитрович
  4. Бутрик Ольга Олегівна
  5. Волошин Дмитро Сергійович
  6. Гуржій Поліна Василівна
  7. Гусєва Ольга Сергіївна
  8. Дудка (Гурин) Анастасія Віталіївна
  9. Касяненко Віта Анатоліївна
  10. Кузнецов Богдан Олегович
  11. Кульчицька Діана Миколаївна
  12. Нечипоренко Денис Васильович
  13. Маковій Тетяна Андріївна
  14. Масло Ірина Володимирівна
  15. Михайловський Максим Станіславович
  16. Посільська Марія Олегівна
  17. Пугач Христина Русланівна
  18. Розлач Олег Вікторович
  19. Ступерська Наталія Михайлівна
  20. Тернова Вікторія Олександрівна
  21. Фесюк Назар Володимирович
  22. Шин Анатолій Сергійович

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітньо-професійна програма

Вибірковий блок «Управління державними фінансами»

  1. Винярський Денис Юрійович
  2. Колодій Ольга Валентинівна
  3. Колотило Станіслав Вадимович
  4. Мовчан Максим Сергійович
  5. Cухий Олег Віталійович
  6. Тишук Ірини Олександрівни
  7. Узаков Руслан Рашидович
  8. Чоловська Руслана Сергіївна

Вибірковий блок «Управління фінансами підприємств»

  1. Аржаних Ілля Андрійович
  2. Гуренко Вікторія Андріївна
  3. Дзюблик Анна Олександрівна
  4. Мєєрзон Георгій Дмитрович
  5. Нікітова Лариса Сергіївна
  6. Парасочка Павло Павлович
  7. Петрова Анастасія Вікторівна
  8. Цесар Вікторія Віталіївна
  9. Цилюрик Микола Іванович
  10. Шкуропатська Анастасія Іванівна

Вибірковий блок «Банківська справа»

  1. Бут-Гусаїм Галина Володимирівна
  2. Глух Іларіон Іларіонович
  3. Завадський Владислав Сергійович
  4. Коновал Олексій Петрович
  5. Максимів Ігор Олегович
  6. Мартенко Роман Володимирович
  7. Назаренко Ольга Олександрівна
  8. Роговська Анна Іванівна
  9. Слєсар Вячеслав Миколайович
  10. Солонина Богдан Романович
  11. Таранушенко Віктор Олександрович
  12. Ткаченко Євгеній Вікторович
  13. Усик Катерина Вікторівна
  14. Шафарчук Людмила Степанівна

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» 

Освітня програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

  1. Зайва Анастасія Григорівна
  2. Кругловенко Денис Сергійович
  3. Науменко Ольга Миколаївна
  4. Кубарський Володимир Васильович
  5. Окунь Денис Вадимович

СТОРІНКА МАГІСТРА 2018 рік 

Спеціальність 051 «Економіка»
Освітня програма «Економіка підприємства» Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Бізнес-планування виробничої діяльності в АПК»
  1. Бабенко Оксана Костянтинівна
  2. Кірієнко Владислав Олександрович
  3. Коваленко Сергій Ігорович
  4. Левіков Денис Сергійович
  5. Микульська Оксана Леонідівна
  6. Полева Ольга Олександрівна
  7. Ритченко Юрій Миколайович
  8. Товстенко Ірина Олегівна
  9. Цимбал Віталій Владиславович
  10. Шадюк Максим Олександрович
  11. Шевцова Юлія Олегівна
  12. Пархоменко Костянтин Михайлович

Магістерська програма «Економіка праці та соціальне партнерство»

  1. Богданенко Анна Андріївна
  2. Калініченко Катерина Олександрівна
  3. Козлова Наталія Олегівна
  4. Крупицька Агнеса Вікторівна
  5. Перникоза Діана Віталіївна
  6. Харченко Сергій Олегович
  7. Василенко Євгеній Вікторович
  8. Мовчан Ірина Олексіївна
  9. Полинько Катерина Ігорівна
  10. Селезньова Богдана Сергіївна

Спеціальність 051 «Економіка»
Освітня програма «Прикладна економіка»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Регіональна економіка»

  1. Атаманчук Іван Сергійович
  2. Войтова Руслана Сергіївна
  3. Дудник Денис Сергійович
  4. Ковальчук Іван Миколайович
  5. Лактіонов Андрій Андрійович
  6. Лужанський Максим Володимирович
  7. Павленко Іван Іванович
  8. Парфенюк Микита Андрійович
  9. Семенова Анастасія Сергіївна
  10. Слєпченко Павло Павлович
  11. Фетісова Ірина Юріївна
  12. Швець Євгенія Геннадіївна
  13. Якуніна Вікторія Олегівна

  Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»

Освітня програма «Облік і оподаткування»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Стратегічний облік і бізнес-соціальна аналітика»

  1. Андросович Оксана Володимирівна
  2. Альошин Владислав Євгенович
  3. Ващук Ірина Петрівна
  4. Вінніченко Дмитро Ігорович
  5. Гараган Світлана Олександрівна
  6. Довбня Ольга Олегівна
  7. Заболотна Світлана Петрівна
  8. Ківель Оксана Василівна
  9. Лемеш Ярослава Володимирівна
  10. Леух Максим Сергійович К
  11. Лукіянчук Яна Миколаївна
  12. Мальчевський Дмитро Володимирович
  13. Мирінець Інна Русланівна К
  14. Миронюк Алла Михайлівна
  15. Мороз Олеся Валентинівна
  16. Новак Юлія Віталіївна
  17. Очкас Катерина Олександрівна
  18. Тимченко Олег Олександрович К
  19. Чмелюк Тетяна Василівна
  20. Юрченко Вікторія Ігорівна

Магістерська програма «Облік, контроль, аналіз і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання»

  1. Антоненко Аліна Юріївна
  2. Білодон Діана Дмитрівна
  3. Борисов Ігор Вячеславович
  4. Гаврилова Наталія Олегівна
  5. Галушка Олег Павлович
  6. Гмирко Олексій Олегович К
  7. Гороховський Богдан Михайлович К
  8. Грасько Інна Олексіївна
  9. Дубовський Віталій Олегович
  10. Замлинська Вероніка Сергіївна
  11. Заруцька Юлія Євгеніївна
  12. Інклюд Валентин Валерійович
  13. Капеліст Аліна Русланівна
  14. Клименко Альона Сергіївна
  15. Клочко Олексій Леонідович
  16. Конюшенко Наталія Анатоліївна
  17. Кошовська Олена Леонідівна
  18. Кравчина Альона Олександрівна
  19. Купріян Наталія Романівна
  20. Литвин Олена Михайлівна
  21. Мамчуровська Ярослава Іванівна
  22. Маріуца Ангеліна Сергіївна
  23. Мащенко Наталія Андріївна
  24. Мендик Оксана Ігорівна
  25. Мороз Ольга Петрівна
  26. Онікієнко Олена Петрівна
  27. Пошелюжна Альона Василівна
  28. Степанюк Юлія Михайлівна
  29. Ткаліч Юлія Миколаївна К
  30. Тригубенко Ірина Валеріївна
  31. Шкляренко Ярослав Ігорович

Магістерська програма «Облік, контроль, аналіз і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання» (англомовна)

  1. Алексєєва Вероніка Олександрівна
  2. Барановська Яна Олегівна
  3. Басиста Світлана Анатоліївна
  4. Білошапка Аліна Володимирівна
  5. Вакуленко Вікторія Миколаївна
  6. Волинець Тетяна Леонідівна
  7. Гавриленко Ольга Сергіївна
  8. Іванович Ярослава Олександрівна
  9. Лозоцька Катерина Сергіївна
  10. Панченко Олена Олександрівна
  11. Полишвайко Ірина Андріївна
  12. Полюхович Вікторія Михайлівна
  13. Сеттаров Алі Умерович
  14. Сидоркіна Альона Олегівна
  15. Черкаська Ірина Сергіївна К

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування»
Освітньо-професійна програма

Магістерська програма «Управління державними фінансами»

  1. Бєляєва Єлизавета Романівна
  2. Войцехівська Світлана Іванівна
  3. Гашинська Діана Володимирівна
  4. Гринько Вікторія Василівна
  5. Дудка Надія Миколаївна
  6. Заліпська Аліна Вікторівна
  7. Зелінський Максим Юрійович
  8. Маляр Ольга Анатоліївна
  9. Мережка Юрій Сергійович
  10. Олійник Максим Сергійович
  11. Олійник Софія Валеріївна
  12. Примачок Ганна Володимирівна
  13. Цюпа Софія Василівна

Магістерська програма «Управління фінансами підприємств”(Корпоративні фінанси)»

  1. Березюк Євген Юрійович
  2. Бойченко Ілона Ігорівна
  3. Воробей Руслан Євгенійович
  4. Дубина Інна Валентинівна
  5. Капішинський Максим Ігорович
  6. Мусієнко Марина Олегівна
  7. Помазун Микола Олександрович
  8. Порохівник Юлія Олександрівна
  9. Прокопенко Олександр Олександрович
  10. Хем Сінді Бунліївна
  11. Ходосов Віктор Олександрович

Магістерська програма «Податкове консультування»

  1. Віюк Микола Юрійович
  2. Гнатюк Тетяна Анатоліївна
  3. Горобчук Марина Вікторівна
  4. Гуменюк Євгеній Миколайович
  5. Ковалевич Наталія Василівна
  6. Кумейко Аліна Геннадіївна
  7. Ніколаєнко Катерина Олегівна
  8. Узун-Куртогло Владислава Василівна
  9. Черкас Тетяна Сергіївна

Магістерська програма «Банківська справа»

  1. Борсукевич Вікторія Михайлівна
  2. Жуль Валентин Володимирович
  3. Каленіча Ольга Володимирівна
  4. Лисак Юлія Андріївна
  5. Летко Владислав Богданович
  6. Митрофанова Ірина Петрівна
  7. Павлик Сергій Сергійович
  8. Примакова Ірина Вікторівна
  9. Синиця Світлана Олександрівна
  10. Сокотун Вікторія Сергіївна
  11. Фалілеєва Валерія Олексіївна
  12. Харченко Вікторія Олегівна
  13. Черненький Олексій Олександрович
  14. Чернов Вадим Іванович
  15. Шаталов Ярослав Олегович

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Освітня програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Освітньо-професійна програма
Магістерська програма «Розвиток підприємництва та агробізнесу»

  1. Антоненко Андрій Олегович
  2. Багатий Володимир Володимирович
  3. Баранова Яна Олександрівна
  4. Бурмака Любов Олександрівна
  5. Глуша Андрій Сергійович
  6. Доценко Костянтин Олександрович
  7. Єрмаченкова Тетяна Василівна
  8. Заблюк Анатолій Анатолійович
  9. Заруцький Владислав Сергійович
  10. Капітон Ярослав Олегович
  11. Керечанін Сергій Юрійович
  12. Костко Оксана Вікторівна
  13. Ладичук Ольга Костянтинівна
  14. Левенець Яна Юріївна
  15. Петлюк Вікторія Олексіївна
  16. Судик Світлана Віталіївна
  17. Ткачук Сніжана Миколаївна
  18. Федченко Наталія Володимирівна

Магістерська програма «Біржова діяльність»

  1. Бабієнко Євгеній Сергійович
  2. Бабієнко Світлана Віталіївна
  3. Бредюк Сергій Володимирович
  4. Водніцькій Микола Вікторович
  5. Волошин Вадим Вікторович
  6. Грінченко Вадим Миколайович
  7. Дювенжи Катерина Іорданівна
  8. Кир'ян Віталій Сергійович
  9. Кучер Олександр Петрович
  10. Листопад Вікторія Валентинівна
  11. Машковський Юрій Віталійович
  12. Смик Катерина Олександрівна
  13. Сорока Тетяна Миколаївна
  14. Стихальська Яніна Анатоліївна
  15. Федієнко Ігор Вікторович
  16. Яремчук Тетяна Русланівна
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook