Економічний факультет

ВСТУПНИКУ

 

Оголошується набір на консультаційно-підготовчі курси до ЗНО на 2021/22 навчальний рік

 

 

  Правила прийому в 2022 році  

 

 

 

 
 

 Шановні наші абітурієнти,
Прийшла пора вам обирать свій хліб,
Щиро запрошує і від душі в студенти,
Авторитетний, славний наш НУБіП!

Різноманітних спеціальностей багато,
Не агітуючи,і не шукаючи причин,
Рекомендуємо до нас всім поступати,
Економічний факультет,-номер один!

Професії елітні і потрібні,
Час не простий,і що не говори,
Економісти в нас найкращі,здібні,
І фінансисти, і бухгалтери!

Ліс Голосіївський, - це Києва легені,
Лише добра у колективі сіячі,
Досвідчені у нас працюють вчені,
І найпрекрасніші викладачі!

Випускникам по силах конкуренти,
Міцні знання від повноцінних діб,
Шановні наші абітурієнти,
Чекає з нетерпінням вас НУБіП!!!

Вступнику

 

 

 

 
 


 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Спеціальність «Економіка»

  1. Кафедра економіки праці та соціального розвитку запрошує на навчання за спеціальністю "Економіка" (ДЕТАЛЬНІШЕ)
  2. Кафедра економіки підприємства запрошує на навчання за спеціальністю "Економіка" (ДЕТАЛЬНІШЕ)
  3. Кафедра підприємництва та організації агробізнесу запрошує на навчання за спеціальністями "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та "Економіка" (ДЕТАЛЬНІШЕ)
  4. Кафедра біржової діяльності та торгівлі запрошує на навчання за спеціальністю "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (ДЕТАЛЬНІШЕ) 
  5. Кафедра глобальної економіки запрошує на навчання за спеціальністю "Економіка" магістерська програма "Прикладна економіка"
 

Спеціальність «Облік і оподаткування»

  1. Кафедра обліку та оподаткування запрошує на навчання за спеціальністю "Облік та оподаткування" (ДЕТАЛЬНІШЕ)
  2. Кафедра статистики  та економічного аналізу запрошує на навчання за освітньою програмою "Аналітичне і обліково-правове забезпечення бізнесу" спеціальності 071 "Облік та оподаткування"

Спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»

  1. Кафедра фінансів запрошує на навчання за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування"
  2. Кафедра банківської справи та страхування запрошує на навчання за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування"

 

 

 

 Спеціальності

«Економіка» забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців, які досконало володіють теоретичними знаннями й практичними навичками формування і розвитку економічного механізму управління внутрішніми ресурсами підприємства, функціонування підприємницьких структур в умовах конкурентного середовища, фінансово-економічних результатів та ефективності діяльності підприємства.

Економісти можуть працювати головними економістами, директорами з продажів, економістами в державних та комерційних структурах, експертами з економічних питань та інвестиційної діяльності, комерційними директорами, економістами з фінансової роботи, фахівцями з управління проектами та програмами у сфері виробництва, консультантами з економічних питань, керівниками департаменту персоналу.

 «Облік і оподаткування» є найпрестижнішим напрямом у сучасних умовах підготовки фахівців у галузі економічних знань. Інтеграційні процеси в економічному розвитку держави вимагають проведення підготовки висококваліфікованих фахівців, які б могли забезпечити ведення обліку і контролю за фінансовою діяльністю підприємств; економічну обґрунтованість дій; об'єктивну оцінку фінансової результативності та законності прийнятих управлінських рішень й їх виконання; прогнозування фінансових показників і проведення стратегічного економічного аналізу; контроль раціонального використання матеріальних, трудових та фінансових ресурсів. Він має право займати посади: головного бухгалтера; бухгалтера за напрямками діяльності підприємств АПК, промислового, малого та середнього бізнесу, торгівлі; аудитора; аудитора-діагностика; ревізора; фахівця податкової та контрольно-ревізійної служб, фінансових, банківських, бюджетних установ.

 

«Фінанси, банківська справа та страхування» – елітний напрям підготовки. Актуальність підготовки фахівців-фінансистів обґрунтована динамічними процесами у економічному житті країни. Створення нових підприємств, фінансово-кредитних установ, страхових, інвестиційних компаній, недержавних пенсійних фондів, реформування та вдосконалення механізму функціонування державних фінансових органів створює об’єктивні передумови для стійкого попиту на висококваліфікованих фахівців з фінансів. Знання, набуті за фахом «Фінанси, банківська справа та страхування», дозволяють випускникам обіймати посади в системи органів Міністерства фінансів України, Пенсійного фонду України, Державного казначейства України, Державної податкової служби України,  підприємств усіх форм власності, структур фінансового ринку, страхових компаніях, для роботи у планово-економічній, організаційно-управлінській сферах, в аудиторських службах.

 

Співпраця з роботодавцями

 

Економічний факультет активно співпрацює з провідними аграрними та іншими підприємствами галузей народного господарства: Агрохолдингом «Мрія»; ПАТ «Компанія «РАЙЗ»; корпорацією «Агро-Союз»; ВАТ «Миронівський хлібопродукт»; підприємствами «Птахопрому України»; ПАТ "Укрсоцбанк"; ПАТ КБ ПриватБанк та ін. Кожен рік на факультеті проводиться Ярмарок вакансій в якому беруть участь потенційні роботодавці та студенти факультету.  Ярмарок дає можливість роботодавцям - представити свою компанію; підібрати собі майбутній персонал; студентам - отримати нагоду особисто поспілкуватись з представниками провідних компаній і можливість для проходження переддипломної практики з подальшим працевлаштуванням; дізнатись про вимоги роботодавців; навчитись успішно проходити співбесіди.

Також при факультеті діє Рада работодавців, головна функція якої полягає у налагодженні тісної співпраці між високопосадовцями різних рівнів: керівниками сільськогосподарських підприємств, логістичних, аудиторських, і зернотрейдерних компаній, банків, державними контролюючими органами, органами місцевого самоврядування тощо та вченими, викладачами і студентами економічного факультету з метою підвищення якісного рівня освіти з урахуванням новітніх світових вимог.
 

 

  

 

     

     

     

      

     

     

     

Культурно-масова робота

    Значне місце в організації студентського життя факультету займає культурно-масова робота, яка покликана сприяти виявленню та прояву мистецьких надбань молоді і продемонструвати розмаїття її творчих здобутків. Студенти економічного факультету є постійними учасниками численних фестивалів та конкурсів.
   Доброю традицією, стало святкування яскравого та амбіційного фестивалю «Голосіївська весна», під час якого кожен з учасників отримує море емоцій, та можливість відкрити у собі нові таланти, знайти нових друзів та відчути смак справжньої конкуренції.

 
 
 
   

Botan Party (День студента) - саме в цей день кожен з першокурсників, має можливість відчути смак справжнього студентського життя, прийняти участь у розважальній програмі та виплеснули свій адреналін у танці.

   

Я у мами першокурсник - щорічне свято на якому кожен може знайти нових друзів. Неймовірна розважальна програма, цікаві конкурси та танці. З цього свята просто неможливо піти нудьгуючи, а отже в кожного, обов’язково залишаються приємні спогади.

 

Новий рік - як можуть бути новорічні та різдвяні свята, без пригод? Новорічна театралізована казка про пригоди Діда Мороза та викрадення подарунків у виконанні студентів економічного факультету. Глядачі поринули у вир новорічних пригод, конкурсів і разом з нашими героями розкрили всі новорічні таємниці.

 

  

Спортивно-оздоровча робота

  Це невід’ємна частина життя студентів, професорсько-викладацького складу та співробітників університету, яка спрямована на широке залучення до самостійних систематичних занять фізичною культурою, виховання потреби у здоровому способі життя, зміцнення здоров’я, формування фізичних і духовних цінностей особистості, підвищення рівня фізичної підготовленості, навчальної та трудової активності. 

 Студенти економічного факультету приймають постійну участь у змаганнях з легкої атлетики, армреслінгу, волейболу, футболу, перетягуванні канату тощо.


 

  

  

Умови проживання студентів

За економічним факультетом закріплено гуртожиток №10, який знаходиться на території університету, неподалік від навчальних корпусів.


  

  

Гуртожиток розташований за адресою м.Київ, вул. Генерала Родимцева, 7А, у мальовничому місці та має поруч розвинену інфраструктуру: баскетбольний та волейбольний майданчики, які оснащені відповідним обладнанням, їдальню, санаторій-профілакторій, магазини, кафе тощо.

Також, гуртожиток обладнано найсучаснішим тренажерним залом та читальною залою, а територія гуртожитку знаходиться під цілодобовою охороною.

 

    

На території гуртожитку постійно проводяться виховні, культурні та спортивні заходи.

 

Гуртожиток №10: навчальний рік на порозі 

 

Інформація для вступників

Правила прийому розміщені на сайті НУБіП України

 ОС «Бакалавр»

 (на базі повної загальної середньої освіти)

Перелік конкурсних предметів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань)

 

Напрям підготовки

Перелік конкурсних предметів

1

2 (профільний)

3

Економіка;

Облік і оподаткування

Фінанси, банківська справа та страхування

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

українська мова та література

математика

географія, іноземна мова

                                              

Значення мінімальної кількості балів із конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, з якими вступник допускається до участі в конкурсі, становить не нижче 100 балів.

 

ОКР «Бакалавр» (на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста)

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook