Вітаємо асистента Дмитра Тарнавського з Днем народження!
Сьогодні, 16 червня, день народження асистента кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Дмитра Володимировича Тарнавського!
Шановний Дмитре Володимировичу, вітаємо вас з Днем народження! У це свято ми від усього серця бажаємо вам довгого і щасливого життя, наповненого яскравими пригодами і приємними моментами. Нехай любі серцю люди оточують вас турботою і увагою, завжди підтримують і дарують свою любов і ласку. Нехай у вашій сім’ї живе спокій, зігрітий щастям і радістю. Дай Бог вам доброго і міцного здоров’я!
Микола Малюк, від імені колективу кафедри