СТУДЕНТИ-ЗАОЧНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ КОНСТРУЮВАННЯ ТА ДИЗАЙНУ УСПІШНО ЗАХИСТИЛИ БАКАЛАВРСЬКІ РОБОТИ

15 травня 2024 року

Відповідно до графіка навчального процесу студенти-заочники факультету конструювання та дизайну вийшли на завершальний етап підготовки та успішно захистили свої кваліфікаційні бакалаврські роботи. Захисту передувала серйозна підготовча робота на кафедрах. Це виконання робіт, попередній захист на кафедрах, перевірка робіт на плагіат, рецензування робіт, відзиви керівників, організація захисту студентів. 

Роботу екзаменаційної комісії із захисту бакалаврських кваліфікаційних робіт розпочав декан факультету конструювання та дизайну Зіновій Ружило. Декан привітав усіх присутніх, побажав продуктивної роботи членам екзаменаційної комісії та гарних результатів студентам.

Головою екзаменаційної комісії був  д.т.н., професор, професор кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка Валерій Войтюк. До складу комісії входили: завідувач кафедри надійності техніки, к.т.н., доцент Андрій Новицький; доцент кафедри надійності техніки, к.т.н. Павло Попик, доцент кафедри конструювання машин і обладнання, к.т.н. Анастасія Ляшко.

C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\Downloads\IMG_4796.JPG

Членами комісії із захисту відмічено, що студенти продемонстрували глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в університеті.

C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\Downloads\IMG_4791.JPG


C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\Downloads\IMG_4793.JPG


C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\Downloads\IMG_4794.JPG


Студенти бакалаври у своїх доповідях вільно володіли матеріалом обраної теми досліджень, демонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлювали актуальні питання результатів проведених практичних досліджень, а на запитання членів екзаменаційної комісії давали вичерпні відповіді. 

Слід відмітити кращі доповіді студентів: Анастасії Омельчук, Сніжани Кальник, Ярослава Янковського.


C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\Downloads\IMG_4790.JPG


Бажаємо успішного вступу до магістратури, активного застосування отриманих знань і досвіду, а також великих професійних досягнень!

Чекаємо на навчання в магістратурі за спеціальністю «Галузеве машинобудування, освітньо-професійними програмами «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» та «Обладнання лісового комплексу».
Анна Щекальова, студентка 3-го курсу,

староста студентського наукового гуртка

 «Надійність технологічних систем»


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook