Шаховий турнір до відзначення 126-річчя заснування університету

4 червня 2024 року
Національний університет біоресурсів і природокористування

    У День університету традиційно було проведено шаховий турнір до відзначення 126-річчя заснування університету. Цьогоріч у святковому турнірі взяли участь 126 шахістів, яких гарно прийняло історичне місце нашої альма-матер, а саме Алея Слави. Тут представлено погруддя науковців університету, котрі зробили значний внесок у розвиток науки України та не тільки. Шахісти та їхні вболівальники радо чекали початку турніру.

 


    За один ігровий день суддівською бригадою проведено три заліки за результатами турніру: першість серед чоловіків, також серед жінок і підсумковий рейтинг кожної команди за результатами визначення чоловічої та жіночої першості. За регламентом турнір проведено в 9 турів за швейцарською системою жеребкування, де у кожному турі кожному гравцю надано 5 хвилин часу на всі ходи. Суддівську бригаду представляли: головний суддя – Іван Захарчук, суддя національної категорії з шахів; заступники головного судді – Олександр Рибченко, суддя 1-ї категорії з шахів, Тарас Лендєл, доцент, к.т.н., суддя 2-ї категорії з шахів, Олександр Савченко, доцент, к.т.н., суддя 2-ї категорії з шахів; секретар турніру – Олег Товчига, суддя національної категорії з шахів.

 

    Від кафедри геодезії та картографії участь в турнірі взяли доцент, к.с-г.н., В'ячеслав Богданець та асистент кафедри Ярослав Гребельник. 

 

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook