Свядкуємо 126 річницю НУБіП із відзнакою роботи гуртка
Свядкуємо 126 річницю НУБіП із відзнакою роботи гуртка
28 травня 2024 року
НУБіП України
У межах відзначення 126-ї річниці НУБіП України в Університеті 27 травня 2024 року відбулося нагородження кращих студентів базового закладу, які продемонстрували здобутки в навчанні, мистецькій діяльності, на науковій ниві та у спорті.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_1061_2024.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_1062_2024.jpg)
Відкрив церемонію нагородження ректор університету – Станіслав Миколайович Ніколаєнко, підкресливши вагомість події в контексті святкування 126-річчя Alma mater. Він зауважив – майбутнє країни, її благополуччя в руках найталановитішої, найрозумнішої, найнаполегливішої молоді, яка зростає в стінах НУБіП України. Вітали молодь проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку – Сергій Миколайович Кваша, голова Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НУБіП України – Олексій Олегович Мельник.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_1075_2024.jpg)
Окремо ректор Університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко зауважив на необхідності як морального, так і матеріального стимулювання активної студентської молоді. Так, за поданнями директорів інститутів, деканів факультетів та Сенату студентської організації грошовими преміями до Дня Університету нагороджено 80 студентів.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_1077_2024.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_1081_2024.jpg)
Диплом ІІ ступеня з рук ректора університету отримала староста гуртка «Інновації та дорадництво у ветеринарно-санітарній експертизі харчових продуктів і кормів» Давиденко Альона як переможець ХІІІ «Фестивалю студентської науки – 2024»
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_1433_2024.jpg)
На завершення дійства ректорат привітала Яцишина Юлія Петрівна – студентка 4-го курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, заступниця голови Сенату студентської організації НУБіП України з зовнішніх зв’язків.
Вітаємо усіх із заслуженими нагородами та дякуємо здобувачам вищої освіти за відмінне навчання, розвиток культури, творчості й мистецтва, допитливість у науковій роботі та твердість характеру у спорті!
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u142/dsc_1494_2024.jpg)
Галабурда Марія
Керівник гуртка
доцент
Керівник гуртка
доцент