До 126-ї річниці НУБіП України ректор відзначив кращих студентів

28 травня 2024, 21:41
   У межах відзначення 126-ї річниці НУБіП України в Університеті 27 травня 2024 року відбулося нагородження кращих студентів базового закладу, які продемонстрували здобутки в навчанні, мистецькій діяльності, на науковій ниві та у спорті. 
   Відкрив церемонію нагородження ректор університету – Станіслав Миколайович Ніколаєнко, підкресливши вагомість події в контексті святкування 126-річчя Alma mater. Він зауважив – майбутнє країни, її благополуччя в руках найталановитішої, найрозумнішої, найнаполегливішої молоді, яка зростає в стінах НУБіП України. Вітали молодь проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку – Сергій Миколайович Кваша, голова Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НУБіП України – Олексій Олегович Мельник.
   Окремо ректор Університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко зауважив на необхідності як морального, так і матеріального стимулювання активної студентської молоді. Так, за поданнями директорів інститутів, деканів факультетів та Сенату студентської організації грошовими преміями до Дня Університету нагороджено 80 студентів.
Зокрема, подяки ректора за активну участь у громадському житті університету та з нагоди 126-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України отримали 63 студенти, зокрема студенти механіко-технологічного факультету: Горовий Богдан Іванович, Ничай Валерій Ігорович, Чернявська Анастасія Василівна.
   Свої заслужені подяки з рук ректора за спортивні досягнення, активну участь у громадському житті Університету та з нагоди 126-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України нагороджено 20 студентів, серед них і Горовий Богдан Іванович, студент механіко-технологічного факультету.

   Станіслав Миколайович нагородив і переможців багатоборства на звання «Краща спортивна академічна група НУБіП України – 2024» – студентів першого курсу механіко-технологічного факультету групи АІ-23002б.

   Подяки за активну участь у культурно-мистецькому житті Університету та з нагоди 126-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України отримали 19 студентів. Від механіко-технологічного факультету подяку отримав Басич Ярослав Олегович.
   Станіслав Ніколаєнко нагородив переможців, призерів і номінантів ювілейного XL Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна – 2024». Диплом за друге місце отримали механіко-технологічний факультет і факультет тваринництва та водних біоресурсів.
   Ректор нагородив дипломами І-ІІІ ступенів переможців ХІІІ «Фестивалю студентської науки – 2024». Серед студентів, які отримали дипломи ІІ ступеня був і Волошин Назар Миколайович – студент IV курсу механіко-технологічного факультету (Гурток «Основи діагностики мобільної сільськогосподарської техніки»).

Вітаємо усіх із заслуженими нагородами та дякуємо здобувачам вищої освіти за відмінне навчання, розвиток культури, творчості й мистецтва, допитливість у науковій роботі та твердість характеру у спорті!

 
Сергій МИХНЮК,
директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook