Магістри-агроінженери захистили результати досліджень на постерній конференції

28 травня 2024 року
   На виконання розпорядження проректора з науково-педагогічної роботи Оксани Тонхи на механіко-технологічному факультеті відбувся традиційний захід із підбиття підсумків виконання індивідуальних планів робіт здобувачами освітнього ступеня «Магістр» освітньо-наукової програми «Агроінженерія».
   У постерній конференції, яка проходила в очному форматі, взяли участь 100% магістрів-агроінженерів другого року навчання. Захід проходив у нещодавно відкритій навчальній лабораторії «Smart-технологій машиновикористання у рослинництві» кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка за участі завідувача кафедри професора Івана Роговського та керівників магістерських робіт.

   Захист результатів досліджень розпочався з вітального слова декана механіко-технологічного факультету Вячеслава Братішка та заступника начальника навчального відділу з магістерських програм Олени Колеснікової, які модерували процес захисту.

  '

   Серед ґрунтовних робіт комісія виділила роботу Олександра Макогона, присвячену розробленому та апробованому магістром універсальному тракторному навантажувачу, роботу, присвячену прогнозуванню технічного стану та удосконаленню жниварки зернозбирального комбайна, представлену Богданом Івановим, а також результати досліджень щодо відновлення технічного стану молотарок, виконаних Володимиром Глобою.

 

  

   Окрім представлення результатів дипломних досліджень, значну частину часу заступник декана факультету Володимир Романченко та заступниця начальника навчального відділу з магістерських програм Олена Колеснікова присвятили питанням завершення оформлення індивідуальних планів підготовки магістрів, наповнення портфоліо, підготовки до захисту кваліфікаційних робіт, а також аналізу пропозицій щодо подальшого працевлаштування, які надаються відділом працевлаштування та партнерами механіко-технологічного факультету.

 

Вітаємо майбутніх магістрів-дослідників з успішним захистом магістерських досліджень на постерній конференції та бажаємо успішного завершення підготовки та захисту кваліфікаційних робіт!

 

Володимир Романченко,
заступник декана
механіко-технологічного факультету

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook