Студенти НУБіП України вперше відібралися на чемпіонат України з шахів серед студентів ЗВО

16 травня 2024 року

Вперше за останні роки відбувся чемпіонат України з шахів серед студентів ЗВО. Він пройшов з 10 по 12 травня 2024 року у м. Києві у приміщенні бібліотеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Серед студентів брали участь майстри спорту, майстри ФІДЕ, кандидати в майстри спорту та першорозрядники. За перемогу протягом трьох днів змагалися 10 команд з різних університетів України. Високий рівень конкуренції вимагав від учасників максимальної концентрації.

Цьогорічний чемпіонат України з шахів став значною подією в світі українських інтелектуальних змагань. Захід, який зібрав найкращих шахістів з усієї країни, демонстрував високий рівень майстерності та напруженість боротьби до останнього ходу. Команда Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) у складі 5 хлопців і 2 дівчини гідно представила свій заклад, посівши шосте місце серед десяти команд. Показала впевнену гру протягом всього турніру. У складі команди були як досвідчені гравці, так і молоді таланти, які продемонстрували відмінну підготовку та командний дух.
  Змагання складалися зі швидких шахів — бліц і рапід, кожен з яких вимагав від учасників не лише блискавичних розрахунків, але й стратегії та вміння адаптуватися до стилю гри суперників. Усі члени команди НУБіП активно боролися за кожен бал, що дозволило їм зайняти достойне місце в загальному заліку, що є гідним результатом, враховуючи рівень суперників.
  Абсолютним чемпіоном зі значним відривом від конкурентів у командному й загальному заліку зі швидких шахів — бліців і рапідів стала команда «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського». Уже в серпні команда вирушить боротися за титул чемпіона Європи з шахів серед студентів.

Виступ на чемпіонаті України з шахів став важливим етапом у розвитку шахового клубу НУБіП. Цей результат є стимулом для подальшого вдосконалення та підготовки до майбутніх змагань. Команда планує активно тренуватися, залучати нових учасників та розширювати свою діяльність, щоб у наступних турнірах боротися за призові місця.