День Святого Валентина на механіко-технологічному факультеті

15 лютого 2024, 21:28
   14 лютого у світі відзначають День Святого Валентина. Це одне із наймолодших свят в Україні. Зазвичай, його люблять і дорослі, і діти. Вітаннями обмінюються на лише закохані, а й друзі, колеги, рідні. Вже другий рік поспіль День Святого Валентина припадоє на воєнний час. Дехто вважає, що зовсім не на часі святкувати його. А хтось, навпаки, переконаний, що кохання не має обмежень. Тож студентський актив механіко-технологічного факультету вирішив подарувати студентам і викладачам промінчик радості та позитиву в цей складний військовий час. 
   Отже, в цей день наш факультет перетворився на місце, де палають вогні кохання та дружби, де звучить сміх та радість, де серця наповнені величезною кількістю позитивних емоцій. Студентське співтовариство зібралося разом, щоб відсвяткувати одне з найромантичніших свят року.
Ми влаштували незабутню програму, яка буквально вибухала кольорами, теплом та веселощами. Наш благодійний міні-ярмарок, до якого долучились працівники деканату, викладачі та студенти, запропонував великий вибір смаколиків для всіх бажаючих, що дозволило кожному знайти щось особливе.

   Не можна уявити святкування без музики, і саме тому наше святкування супроводжувалося чарівними мелодіями від талановитих студентів-музикантів. Протягом всього заходу вони творили неповторну атмосферу, наповнену відчуттям кохання та радості. Їхня музика доповнювала кожен момент свята, роблячи його ще більш магічним та незабутнім для всіх присутніх.
    Уже традиційна благодійна лотерея порадувала студентів цікавими призами та дала змогу долучитися до благодійності. Учасники свята мали чудову можливість отримати особисті передбачення з чудодійного горщика бажань.
     Кожен бажаючий мав можливість виразити свої почуття та відчуття, залишивши валентинки у поштовій скриньці для своїх коханих.
   Фотосесії з ангелочками та купідонами створили атмосферу неземного чудодійства та підкреслювали магічність цього свята.

   У цей особливий день до святкування долучилися не лише студенти, але й викладачі та працівники деканату, які разом з нами створили неповторну атмосферу радості та співдружності.
   Але наш захід був не лише про розваги та веселощі. Після свята ми також відвідали поранених у офтальмологічному відділені шпиталю, де з великою повагою та глибокою вдячністю привітали військових, які стоять на захисті нашої країни. Це було моментом, коли ми могли виявити їм нашу повагу та підтримку, подякувати за їхню сміливість та жертовність.

   Понад 4000 тисячі гривень, зібрані на благодійному ярмарку, були витрачені на придбання подарунків та смаколиків для поранених військових, які проходять лікування у шпиталі.
   Цей день був не лише про кохання, але й про любов до ближнього, про спільність та взаємопідтримку у нашій факультетській родині. Ми переконалися, що справжня сила полягає в спільних зусиллях та вмінні ділитися радістю з іншими.
   Святкування Дня Святого Валентина на нашому факультеті стало чудовим прикладом того, як можна об’єднати кохання, дружбу та підтримку в одну неповторну подію. Нехай ці спогади назавжди залишаться у наших серцях та надихають нас на подальші добрі справи та спільні досягнення.
МТФ – це сила!!!
 
Анастасія Чернявська,
голова сенату студентської організації
механіко-технологічного факультету

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook