Вирощування малини в кокосовому субстраті з Ганною Луцько

14 лютого 2024 року
  Сьогодні в День святого Валентина міжнародна агроконсультантка Ганна Луцько провела гостьову лекцію на агробіологічному факультеті для студентів та викладачів на тему "Вирощування малини в кокосовому субстраті". 

  Студенти агробіологічного факультету спеціальностей 201 "Агрономія" та 203 "Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство" в рамках вибіркової дисципліни "Ягідництво" з  цікавістю слухали про інноваційні технології, інструменти для реалізації цих технологій, а також перспективні напрямки розвитку сучасного ягідництва в Україні, зокрема на прикладі малини. Ганна Луцько розповіла про особливості живлення, субстрати, важливі технологічні операції необхідні для вирощування культури.

  "Сучасні методи ягідництва, які в Україні більше ніде не використовуються, я вивчала та втілювала за кордоном, а зараз прагну впроваджувати їх в Україні для розвитку нашої ягідної галузі. Тому зараз як ніколи важливо розвивати наш агарний сектор і розповідати фермерам, що я справді вмію і можу застосовувати сучасні методи ягідництва" – розповідає Ганна Луцько.

  

   По завершенню лекції Ганна Луцько відповіла на всі хвилюючі питання. Зацікавленість студентів дозволяє припустити що в найближчі роки площі ягідників малини значно зростуть в Україні.

 

Ірина Шпакович,
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського
 
Фото Олександра Гаврилюка,
заступника декана

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook