Анастасія Фіялчук: за заняттями наша група справді скучила!

6 лютого 2024 року
  Нарешті відновилось навчання в університеті, в аудиторіях знову розцвітає атмосфера академічної діяльності. Студенти активно повертаються до занять, а викладачі діляться своїми знаннями та досвідом.

  Впродовж канікул моя група активно тримала зв'язок через соціальні мережі. Проте, інтернет-спілкування ніколи не зрівняється з емоціями, які ми отримали при зустрічі. Надзвичайно приємно повертатись до навчального закладу, знаючи, що на тебе чекають.
  Як староста, твердо можу сказати: моя академгрупа – 3-тя група першокурсників, які опановують маркетинг – одна з найдружніших на факультеті аграрного менеджменту. Мене часто запитують, чи складно бути старостою, адже неабияка відповідальність? Завжди впевнено відповідаю: “Ні” – адже з нашою групою надзвичайно легко працювати, бо в колективі панують повага та взаєморозуміння. А найважливіше – кожен прагне навчатись, тож і відвідуваність занять у нас стовідсоткова.

  Та й не дивно, адже заняття цікаві. Наприклад, вчора на парі ми активно вели дискусію з доценткою кафедри економічної теорії Інною Гущею, яка розпочала вести у нас дисципліну «Макроекономіка». Вона, як працівник приймальної комісії, була поруч з нами, коли ми ще тільки подавали документи: саме її привітність на цій роботі для багатьох з нас і стала тим аргументом, котрий схилив шальки терезів на користь вибору НУБіП і факультету аграрного менеджменту.

Розмовляв Максим Потапеня
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook