Старости та куратори академічних груп

2 лютого 2024, 15:11

 

1 курс (2023 рік вступу)
Група
Староста
Куратор
Спеціальність «Агрономія»
1
Бова
Дар`я Сергіївна
 
Карпенко
Олена Юріівна
 
2
Руденко
Максиміліан Олександрович
 
Козак
Володимир Миколайович
3
Нечепа
Анна Ігорівна
 
Жила
Роман Сергійович
4
Герасимчук
Олексій Михайлович
 
Носенко
Валерій Григорович
5
Яковенко
Анастасія Юріївна
 
Галімова
Валентина Михайлівна
6
Латиннік
Олег Вячеславович
 
Кротенко
Вікторія Володимирівна
7
Карпенко
Катерина Сергіївна
 
Бордюжа
Надія Петрівна
8
Севастьянов
Микита Михайлович
 
Макарчук
Олександр Сергійович
9
Булкот
Маргарита Миколаївна
 
Завадська
Оксана Володимирівна
10
Буйвал
Кірілл Андрійович
 
Свистунова
Ірина Володимирівна
1 СТ
Шаталова
Анастасія Андріївна
 
Антал
Тетяна Володимирівна
2 СТ
Телештан
Євгеній Сергійович
 
Панчук
Тимур Вікторович
Спеціальність «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство»
1
Ткачук
Дар`я Андріївна
 
Кутовенко
Віра Богданівна
 
 
 
 
2 курс (2022 рік вступу)
Група
Староста
Куратор
Спеціальність «Агрономія»
1
Гродський
Богдан Романович
 
Іванюк
Микола Федорович
 
2
Середюк
Максим Васильович
 
Гончар
Любов Миколаївна
 
3
Науменко
Семен Андрійович
 
Скринник
Олеся Атанасіївна
 
4
Прудник
Михайло Миколайович
 
Абарбарчук
Леонід Михайлович
 
5
Ісаков
Валерій Васильович
 
Пасічник
Наталія Анатоліівна
 
6
Корень
Юлія Тарасівна
 
Карабач
Катерина Сергіївна
 
7
Бодя
Софія Василівна
 
Хижан
Олена Ісаївна
 
8
Руська
Анастасія Євгеніївна
  
Шпакович
Ірина Валентинівна
 
9
Крот
Володимир Олександрович
 
Войцехівський
Володимир Іванович
 
1 СТ
Забіяка
Владислав Віталійович
 
Цюк
Олексій Анатолійович
 
Спеціальність «Садівництво та виноградарство»
1
Ланженко
Надія Юріївна
 
Шевчук
Наталія Василівна
 
 
 
 
 
3 курс (2021 рік вступу)
Група
Староста
Куратор
Спеціальність «Агрономія»
1
Дячук
Дмитро Володимирович
 
Спряжка
Роман Олегович
 
2
Бегаль
Софія Петрівна
 
Мазуренко
Богдан Олександрович
 
3
Левкович
Олена Сергіївна
 
Бабенко
Антоніна Іванівна
 
4
Качан
Микола Володимирович
 
Ярош
Анна В’ячеславівна
 
5
Деркач
Діана Миколаївна
 
Грищенко
Олег Володимирович
 
6
Мироненко
Ярослав Іванович
 
Пилипенко
Вікторія Сергіівна
 
7
Гринда
Володимир Юрійович
 
Рожко
Валентина Михайлівна
 
 СТ
Камельчук
Неоніла Петрівна
 
Насіковський
Володимир Анатолійович
 
Спеціальність «Садівництво та виноградарство»
1
Царюк
Катерина Андріївна
 
Бобось
Ірина Макарівна
 
2
Корнюшенко
Руслан Сергійович
 
Андрусик
Юрій Юрійович
 
 
 
 
 
4 курс (2020 рік вступу)
Група
Староста
Куратор
Спеціальність «Агрономія»
1
Пилипенко
Юлія Миколаївна
 
Дмитренко
Юлія Михайлівна
 
2
Польовик
Назар Романович
 
Солод
Надія Володимирівна
 
3
Піляй
Анатолій Пилипович
 
Бойко
Роман Сергійович
 
4
Дудкіна
Наталія Дмитрівна
 
Семенко
Ларис Олександрівна
 
5
Оніщенко
Ольга Вячеславівна
 
Кучер
Лариса Іванівна
 
6
Нагорний
Максим Максимович
 
Кравченко
ОльгаОлександрівна
 
7
Волощук
Ангеліна Юріївна
 
Цизь
Олександр Михайлович
 
Спеціальність «Садівництво та виноградарство»
1
Михальчук
Валентина Олександрівна
 
Гаврилюк
Олександр Сергійович
 
 
 
 
 
Магістри 1 року навчання (2023 рік вступу)
Група
Староста
Куратор
Спеціальність «Агрономія»
1
Кісіль
Тетяна Валентинівна
 
Бобер
Анатолій Васильович
 
2
Малівський
Святослав Вікторович
 
Бабенко
Антоніна Іванівна
 
3
Кирилюк
Ростислав Васильович
 
Бурко
Леся Миколаївна
 
4
Пенчук
Ігор Юрійович
 
Карпенко
Людмила Дмитрівна
 
5
Давиденко
Владислав Олександрович
 
Бордюжа
Iгop Петрович
 
6
Танасюк
Станіслав Миколайович
 
Вітвіцький
Станіслав Валерійович
 
7
Біла
Дар’я Вікторівна
 
Ковалишина
Ганна Миколаївна
 
Спеціальність «Садівництво та виноградарство»
1
Глінський
Тарас Євгенович
 
Федосій
Іван Олексійович
 
2
Гуляк Юлія
Олександрівна
 
Мазур
Борис Миколайович
 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook