Ректорат: в умовах воєнного стану розпочали 2024 рік

2 січня 2024 року

  02 січня 2024 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. Очільник університету наголосив на постійній готовності всіх господарських служб університету, оскільки триває війна, росія продовжує ракетний терор проти мирного населення країни, зокрема столиці. Також він акцентував увагу на початку нового календарного року і викликах, які стоять перед ректоратом.

 

 

  Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша доповів про завершення основної сесії для аспірантів, за два тижні буде організоване додаткове складання іспитів для тих, хто має заборгованості.

 

  Учений секретар Оксана Барановська проінформувала про співбесіди з керівниками структурних підрозділів, які стартують 3-го січня.

 

  Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк доповів про підготовку до січневих акредитацій освітніх програм, набір слухачів на підготовчі курси, формування тематичного плану наукових досліджень у 2024 році, підготовку поточних випусків наукових журналів. В НДГ розпочинається підготовка до весняно-польових робіт. Акцентувалася увага на необхідності оновлення діяльності університетського технопарку.

 

  Директор студентського містечка Сергій Стецюк доповів про ситуацію в студентських гуртожитках, поступове відновлення водопостачання. Триває додаткове облаштування укриттів.

  Директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Сергій Михнюк проінформував про виконання плану виховної діяльності та заходи на січень. Зверталася увага на формуванні графіку діяльності IQ простору, насичення інтелектуальними заходами для студентів всіх факультетів.
  Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський доповів про зміни в проекті умов прийому – відбір здійснюватиметься за результатами іспитів, як в бакалаврат, так і магістратуру. Для вступників до магістратури будуть організовані масові курси підготовки до складання ЄВІ. Також в січні стартує реєстрація учасників олімпіади для вступу в університет, яка дає можливість отримати додаткові до 10 балів до конкурсного балу.

  Начальник відділу кадрів Сергій Грищенко доповів, що на вимогу змін до законодавства в січні припинені виплати середньомісячного заробітку науково-педагогічним, педагогічним працівникам, які мобілізовані до лав ЗСУ. На жаль, попередня редакція, коли така виплата була за рішенням керівництва, не була підтримана законодавцями.

 

  Директор ННЦ міжнародної діяльності Олександр Лабенко проінформував про прибуття науково-педагогічних працівників Латвійського аграрного університету, які працюватимуть в НУБіП за програмою академічних обмінів.
  Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко доповів про завезення вікон та фурнітури на ремонт склопакетів в гуртожитках та навчальних корпусах. В повній готовності перебувають генератори, створені резерви питної та технічної води.

  Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень. Начальнику планово-фінансового відділу Тетяні Костюк – контролювати формування бюджету на 2024 рік. Сергію Кваші – узагальнити досвід проходження акредитації спеціальності «фізична культура та спорт». Валерію Іщенку – провести належні аварійні ремонтні роботи в канікулярний період, звернути особливу увагу на укриття та прилеглу територію до навчальних корпусів і гуртожитків. Вадиму Кондратюку – взяти участь в нараді щодо земельних питань, пов’язаних з будівництвом Національного військового меморіального кладовища, залучивши представників Боярського лісової дослідної станції, фахівців земельного та юридичного відділів. Ярославу Рудику та Сергію Ковалевському – внести пропозиції щодо умов прийому до закладів вищої освіти в 2024 році. Також ректор Станіслав Ніколаєнко звернув увагу присутніх на безумовному дотриманні безпекових правил, перебуванні в укриттях під час повітряної тривоги.

  Ректорат розглянув й інші питання життєдіяльності університету.

Пресслужба
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook