Всупереч викликам і труднощам воєнного стану: 83 магістри-землевпорядники здобули престижні дипломи НУБіП України

4 грудня 2023 року
факультет землевпорядкування
  30 листопада 2023 року відбулась визначна подія для магістрів-випускників факультету землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України, що відображає новий етап в їхньому житті. 83 магістри денної та заочної форм навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», долаючи виклики і труднощі воєнного стану, отримали довгоочікувані дипломи.

  Урочистості з нагоди випуску магістрів факультету землевпорядкування розпочались з Гімну України та хвилини мовчання. З вітальними словами до випускників і поважних гостей свята звернувся декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков: «Шановні випускники, сьогодні розпочинається новий етап у вашому житті, який відображає наполегливість та безмежний потенціал. Нехай ваш професійний шлях буде сповнений успіхом та натхненням на нові досягнення».
 
 
 До вітань приєдналися і гості свята. Державний секретар Кабінету Міністрів України, випускник факультету землевпорядкування 1996 року Олександр Ярема, привітав випускників зі святом та побажав успіху в професійній діяльності й досягнення великих висот.
 
  Урочисте вручення дипломів проводили високоповажні гості – керівник напрямку земельної реформи Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) Сергій Кубах та начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності відокремлених структурних підрозділів НУБіП, дистанційної освіти та заочного навчання Олександр Санченко.
  Вітання випускникам-магістрам від ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка та ректорату передав начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Олександр Санченко: «Шановні випускники, хочу висловити вам глибоку повагу та вдячність за зусилля, наполегливість та самовідданість протягом усього періоду навчання. Ви стали справжніми професіоналами, які готові впроваджувати новаторські підходи. Нехай попереду вас чекає лише щасливе та мирне майбутнє».
 
  У своєму виступі Сергій Кубах зазначив, що 83 фахівців землевпорядники, яких підготував вже цього року Національний університет біоресурсів та природокористування України, зможуть впроваджувати просторове планування територій у громадах. Адже їхня підготовка здійснювалася за методичними матеріалами з розробки комплексних планів просторового розвитку, створених Програмою USAID АГРО. Сергій Миколайович зичив випускникам невичерпних можливостей у професійному й особистому житті: «Ви обрали надзвичайно важливу, перспективну та актуальну в усі часи професію. Нехай ваші досягнення стануть великим внеском у галузь землевпорядкування та прикладом для майбутніх поколінь студентів».
 
 
  Також до хвилі привітань випускників доєднались завідувачі кафедр професори Андрій Мартин, Іван Ковальчук, Ольга Дорош. Голова Сенату студентської організації НУБіП України Олександр Вертелецький та Голова Сенату студентської організації факультету землевпорядкування Олександра Калініченко вітали випускників із визначною та хвилюючою подією: «Нехай знання та натхнення завжди супроводжують вас у подальшому житті та професійній кар’єрі».
  
  І нарешті настала хвилююча та довгоочікувана мить – декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков зачитав наказ ректора Станіслава Ніколаєнка про присвоєння випускникам освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Почесні гості свята вручили дипломи про закінчення магістерського рівня вищої освіти 83 магістрам, серед них тринадцять випускників отримали диплом магістра з відзнакою.
 
 
 
 
  Також, заступник декана з навчальної і виховної роботи Олександр Шевченко нагородив грамотами й цінними призами від роботодавців факультету землевпорядкування найактивніших студентів – Інну Чеботарьову, Надію Іщенко, Ольгу Федук, Олександра Зайця, Ярослава Гребельника, Катерину Голомудько, Аліну Федорук та Валерію Богаш. Керівник філії наукової бібліотеки НУБіП України у навчальному корпусі №6 Олена Литовченко вручила диплом і подарунок найактивнішій читачці бібліотеки серед випускників, якою стала Інна Чеботарьова.
 
  Від імені випускників старости академічних груп Надія Іщенко, Інна Чеботарьова та Ольга Федук подякували професорсько-викладацькому складу факультету землевпорядкування за мудрість, знання та неоціненний внесок у формуванні майбутніх професіоналів-землевпорядників.
 
 До привітань випускників також доєднались наставники академічних груп: «Шановні випускники, ми дуже пишаємось вашими досягненнями та успіхами. Пам’ятайте, кожен фініш – це по суті старт, тож нехай здобуті вами знання та досвід сприяють розвитку нашої країни!»
 

  Колектив факультету землевпорядкування щиро вітає випускників-магістрів і бажає успішного та щасливого життя. Ваша професія потребує постійного оновлення знань і вмінь, тож ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, продовжуйте розвиватись та навчатись новому! Пам’ятайте, двері нашого університету завжди відкриті для Вас!

 
 
Ольга Пронь,

студентка факультету землевпорядкування 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook